Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rugdalózót vagy kisnadrágot...

Rugdalózót vagy kisnadrágot vennél 6-7 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Rugdalót, vagy ha konkrétan most gondolod, akkor talán napozót, mert a rugi most kicsit meleg lehet. A nadrág nagyon nem praktikus. Vagy szorít a hasán, vagy ha bő, akkor tekereg rajta forgás közben.
2013. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
én nadrágot adok a lányomra és nem kell türögetni semmit, mert nem polót meg trikót adok, hanem bodyt...
2013. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Rugit csak pizsamának használtam fiam 5 hónapos korától,mivel kúszott,és a rugiban nem tudott olyan jól,kisnadrágot vennék.
2013. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
14 hónapos kisfiam van, a mai napig hord lábfej nélküli ujjatlan rugit, bodyval. Szerintem egyáltalán nem néz ki rosszul, olyan mint a kertész-nadrág, bár ebben a méretben már tényleg nehéz olyat találni, ami nem pizsamás. Szerintem amíg pelenkás, addig a body+rugi a legkényelmesebb és legpraktikusabb egy babának/kisgyereknek. A nadrág állandóan felcsúszik, nyomja a pocakját, a póló szintén mindig a nyakában köt ki. A pelenka is jobban a helyén marad, ha a body tartja.
2013. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
szánalom,hogy lepontozzátok az embert,csak mert nem rugit adott a gyerekére,mert neki kényelmetlen volt,a body oké,mert tarja a pelenkát,bár már azt sem adok 2 éves fiamra,mert éppen a szobatisztaság felé tart,de a rugi miután a gyerek nem csak fekszik marha kényelmetlen ám,de próbáljátok ki,vegyetek fel rugit és próbáljatok benne mozogni....
2013. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nadrágot bodyval.
2013. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod, hogy a fiad tud e mozogni a rugiban? Ha igen, akkor praktikusabb az! Én azt vettem neki, csak egy-egy kisnadrágja van, azt húzom rá játszóterezéshez, és itthon meg lekapom róla. Ha lehetne én csak rugit adnék rá - kényelmes mindkettőnknek
2013. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!