Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok sárga rugdalózót...

Adnátok sárga rugdalózót kisfiúra?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam kölcsön pár baba ruhát. Van köztük egy narancssárga és egy halvány sárga árnyalatú rugi,ami inkább krémszínű. Ti ráadnátok/ráadtátok itthonra? Köszönöm,39hkm.
2012. aug. 6. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.A kisfiamra is adtam sárgát,nagyon édes volt benne!!!
2012. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem nyugodtan add rá. Én is leválogattam a lányaim ruháit (most kisfiút várunk) és a sárgákat, narancssárgákat is elővettem (aminek nem lányos a mintája és a fazonja). Rugdalózóból van nekünk is egy sárga, micimackó és füles van rajta, az simán jó fiúnak is :)
2012. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszínen meg lilán kívül bármit ráadnék, ha lenne fiam. 3 lányom van... :o))
2012. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3 lány? Az se rossz.. nekünk ő a harmadik fiunk lesz:-)

Csak az előzőknek nem volt ilyen színű rucijuk..

2012. aug. 6. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ráadtam a kisfiamra a sárga, narancssárga ruhákat:)
2012. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt bírom akkor fiúkra csak kéket,lányokra csak rózsaszínt?Én a lányomra még fekete pólót is adtam nagyon vagány volt 6 hónaposan.Miért ne lehetne bármilyen színt?Na jó rózsaszínt fiúra nem adnék de minden mást igen.
2012. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a nagyobbik a lány, a kicsi a fiú. Mikor megtudtam, hogy fiú lesz, kiválogattam a lányom ruháit, amit ráadok a fiamra, volt közte zöld, sárga, narancssárga sőt még piros is.
2012. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a nőváremtől kaptam egy csomó használt babaruhát.Neki három lánya van,nekem meg,mint később kiderült kisfiam lesz.Átválogattam a ruhácskákat,de csak azokat szelektáltam ki,amik tényleg nagyon lányosak,pl rózsaszín,lila,virágos,masnis,fodros.

Én a sárgákat,pirosakat minden gond nélkül rá fogom adni a kisfiamra,sőt kis bodyk közül még olyat is megtartottam,amin pici,halvány rózsaszín minta van.:)

Persze ha megyünk majd valahova nem ezeket fogom ráadni,de itthonra tökéletesen megfelelnek.

2012. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak rengeteg sárga cucca van/volt, a piros kifejezetten jól áll neki :) volt full narancssárga és citromsárga rugija is, én is ráadtam mindent ami nem lila és rózsaszín :)
2012. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!