Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen alsonadrag valt be a...

Milyen alsonadrag valt be a fiatoknal? Hagyomanyos fecske vagy boxer?

Figyelt kérdés
Fiam par napja nem hord pelenkat, de az alsonadragot alig tudom raimadkozni.Meretbe passzol, kedvenc figurak vannak rajta, megis harcolni kell vele, hogy felvegye.Mi lehet a gond?A pelenkat magatol nem kerte, nem lett raeröltetve.

2013. máj. 17. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam amikor leszokott a pelusról csak a kedvenc színű,kék sima bugyikat volt hajlandó hordani.aztán nekem úgy tetszik a boxer,vettem neki egyet,ráadtam és neki is úgy megtetszett,hogy azóta csak azt hord a kis vagánykám :)

Próbálj más fajtát,hátha...

2013. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém azt mondta, hogy szorítja a lábát.

Ezért vettem neki boxert, azóta csak olyat veszek. Neki bevált.

2013. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a fiam csak boxert hord több mint egy éve.nagyon szereti,és nagyon vagány.csak elég drága

fecskével szokott le a pelenkáról,az is van vagy 10 db itthon,de nagyon ritkán adom rá,max ha a boxerek koszosak,vagy még nem száradtak meg,de szinte minden nap mosok,így ez nem nagyon fordul elő

2013. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekünk egyáltalán nem vált be a boxer. Csak fecskét szeretne hordani.
2013. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat, tegnap vettem neki boxereket, teljes az öröme;)
2013. máj. 18. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak boxert hord, habár miután 1,5 évesen szobatiszta lett először csak ilyen kis pamutbugyikat tudtam ráadni és azokat nagyon szerette. Kb. fél év alatt mikor újra megpróbáltuk a boxert akkor már nagyon szerette és immáron 5 évesen is simán el van benne.
2013. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
15%
(apa) az én fiam már12éves vettem neki már boxert és fecskét is de az iskolába mindig meggatyázzák nem tudnának egy kis segitséget nyujtani azzal hogy mondanak egy jo ötletet vagy küldenek egy olyan boxert vagy fecskét amiben nem fáj neki amugymeg ha van közülük valakinek12éves körül fia az biztos hogy már egy párszor őt is megatyázták csak nem meri elmondani
2015. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!