Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, mit tennétek? Ti is...

Srácok, mit tennétek? Ti is szoktatok ilyent? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokszor, pl suli öltözőben, uszodában, vagy az uszodai öltözőben, ahol még le is kell vetkőzni, sokszor piszkálnak és csesztetnek, mert fecskét hordok. Volt, hogy amíg zuhanyoztam, elvették és dobálták meg játszottak vele vagy az iskolai öltözőben, miközben öltöztem, lehúzzák. Veletek is volt ilyen? Mit csináltatok?

2013. ápr. 23. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert ma nem "divat" fecskét hordani. Nekem az a véleményem, hogy mindenki olyan alsót hordjon, amiben jól érzi magát. Egyébként elég paraszt osztálytársaid vannak, ha az alsónadrágod stílusa miatt piszkálnak.
2013. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hááááááát nemtom! más alsó gatyáját fogdosni elég undorító és búzás! sokkal gázabb, mint fecskét hordani
2013. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy ezek b*zik. Legközelebb b*szd pofán az összeset!
2013. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Azzal csinálnak ilyet aki hagyja ezt... szóval ne hagyd. Felénk sose csinált senki ilyesmit, nem is volt szokás egymás alsógatyáját lesni, b*zik talán?? Kérdezd meg tőlük...
2013. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is piszkáltak, sőt belestek utánam az öltözőbe. Amúgy is sokszor belém kötöttek. De tudod mért? Mert látták, hogy ideges leszek tőle. (Hogy búzák-e, azt nem tudom.) Ha látják, hogy le sem sz.rod az egészet, elunják, és abbahagyják.
2013. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is sokat piszkálnak tesi órákon,meg az öltözőben,de engem azért mert nagyon szőrös vagyok.Nemrég leborotváltam,most ezért cikiznek.Amúgy nekem is dugták már el a fecskémet amíg fürödtem
2013. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is piszkáltak, de látták, hogy lesz*rom, már nem foglalkoznak velem, találtak más játékot. Amúgy azért hordom, mert ha merevedésem van, leszorítja, nem látszik.
2013. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!