Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti hany hetes terhesen kezdtet...

Ti hany hetes terhesen kezdtetek el/fejeztetek be a babaholmi-vasarlast?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlós szándékkal a 30. hét körül, de a 12-től már azért jópár állt a szekrényben mert megláttam és megvettem, de nem volt még bennem az a vágy hogy többet vegyek. A 7. héten volt egy elcsábulásom, pedig akkor még nagyon friss volt. De... egy kis bőrkabátot vettem, egy turiban akadtam rá, csak 3000 Ft volt és annyira vagány... Nem tudtam otthagyni. Utána imádkoztam, hogy kisfiú legyen. Bejött:)
2013. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18. héten tudtam meg a nemét, akkor vettem neki először babaholmit. Onnantól kezdve indult be igazán a vásárlás és a 30. hétre már minden meglett, akkor mondtam azt, hogy én már nem veszek semmit, mert még úgyis kapunk egy csomó dolgot és ha valami esetleg kimaradna, azt ráérünk pótolni, mert a legszükségesebbek már megvannak.
2013. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 11. héttől kezdve vettem pár semleges darabot, majd a 12. héten megtudtuk, hogy kislány. Azóta folyamatosan veszek egy-egy apróságot (cipőcskét, zoknit, egy-egy ruhácskát vegyes méretekben), illetve úgy komolyabban most, a 26. héttől kezdve kezdtem el vásárolni. Most már célirányosan, tudatosan, összeszedve, hogy mi kell majd. (Pl. textilpelenka, popsitörlő, célzottan újszülött ruhácskák, melltartóbetét, stb.)


26 hkm

2013. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel én 32-hetesen tudtam meg,hogy kislány a ruhát meg ilyesmit csak akkor tudtam elkezdeni vásárolni.Kiságy,hordozó babakocsi ezeket is xsak 30-hetesen vásároltam meg.
2013. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az also holmikat kb 8 hetesen vettük de a komolyabb vâsárlások csak a 3. trimeszter elejétõl kezdõdtek.
2013. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kb 2hete vásárolgatok unisex rucikat, mert elkapott a vágy :) 9hkm
2013. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Még a terhesség tervezésekor kedv-csinálónak vettem pár rózsaszín apróságot. Amikor végre sikerült a baba projekt, akkor még 1-2 sárga, zöld és fehér baba cuccokkal is kibővítettem a kollekciót. Most 29hetesek vagyunk, egészséges kislány :) Meg van minden a kis ruháktól a takaróig. Bár tényleg csak a legfontosabbak, a listáról. Lassan a baba szoba is elkészül.

Igy minden az izlésem szerint van, mert csak akkor vásároltam, amikor megtetszett valami. A pénztárcánk se érezte meg.

2013. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!