Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érdemes vinni szüléskor a...

Mit érdemes vinni szüléskor a kórházba?

Figyelt kérdés

gondolom kellenek babaholmik a picinek, meg nekem is szükségem lesz néhány dologra. és, hogy a nővéreknek szoktak készíteni valami csomagot vagy valamit??

igazság szerint egyikben sem vagyok túl biztos : )



2012. aug. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol szülsz. Én az Istvánban szültem, ott kellett babaruha, de sok helyen azt adnak helyben.

Amit én vittem a babának:

- 4 db 56-os body

- 4 db 56-os rugi

- kis sapka

- takaró

- 10 textilpelus

- 2 fürdőlepedő

- egy csomag 2-es méretű pelenka

- popsitörlő


Magamnak:

- több hálóing

- szoptatós melltartó

- bugyik. Nem muszáj hálós, de ne legyen túl szép (össze fogod vérezni), és semmiképp ne legyen tanga

- Tena lady betét

- fogkefe, fogkrém tusfürdő, sampon

- wc-papír

- törölköző

- fésű, hajgumi

- csoki :)

- telefontöltő

- melltartóbetét


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Könnyű szülést!

2012. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én még hozzátenném:


- 2 db papucs (egy zuhanyzáshoz, egy nem zuhanyzáshoz)

- mellápoló krém

2012. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
törölközőből vigyél egy 3 db-ot. És kisebb fajtából kb 5 db-ot ,a napi többszöri gátlemosáshoz.
2012. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

és amelyik kórház megkapta a bababarát címet, ott ugye megmutatják, hogy hogyan kell helyesen szoptatni, pelust cserélni és egyéb dolgok??

2012. aug. 24. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg. Gyakorlatilag elég sok anyuka van bent, és kevés a szoptatási tanácsadó. De egyszer biztosan megmutatják és ha kell segítség, tudsz kérni, segítenek. A pelenkázást, köldökápolást egyszer megmutatják, nem bonyolult.

Ja és szerencsés esetben a szobában lévő többi anyuka is tud segíteni.

2012. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!