Ti hány fokon mossátok a babaruhákat? És használtok öblitőt? Külön mostok neki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

30 fokon mosom a miénkkel együtt(nincs igazán koszos ruhánk).

Amit lebüfizett,összekent,azt előtte mosószappannal kicsit megdörzsölöm.

Használok öblitőt,coccolinót.

4 hónapos a lányunk.

2013. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külön mosok, 60 fokon, bip hipoallergén mposógélt és hipoallergén öblítőt használok. Utána mindent vasalok.
2013. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40 fokon külön mosok, a mi mosószerünkkel, ecettel vagy illőolajjal öblítek.
2013. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kb.2 hónapos koráig külön mostam,utána már együtt a miénkkel.Mert ugye ő is ott él ahol mi,így nem tartom gondnak,ha együtt mosom a ruhákat.40 fokon,öblítővel.
2013. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csecsemőkorában 60 fokon mostam (azt a ruhát, ami ezt a hőfokot elbírta)géppel (sokszor kézzel a kényesebb, kisebb hőmérsékletet igénylő ruhákat), de mindig külön. Még óvodás korában is külön mostam a ruháikat a mienktől, öblítőt kisbaba korában nem használtam egyáltalán! Aztán évekig normál mosóport és öblítőt, de most rátértem az "öko cuccokra", vagyis mosódió, mosószóda az egész családnak, öblítőnek ecet vagy öko öblítő.
2013. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utcai felsőruhákat és a húsos konyharuhákat külön mosom, egyébként mehet minden egybe. Sensitív típusú öblítőt használok. 40 fokon mosok mindent.
2021. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!