Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kinőtt babaruhákat és felnőtt...

Kinőtt babaruhákat és felnőtt ruhákat hol vesznek be Dabas vagy Kecskemét környékén?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem arra felé lakok, nagy bevásárló központok előtt szokott lenni olyan ahova belehet dobni egy fém nagy láda. Máltai szeretet szolgálat is beveszi, vöröskereszt szintén beveszi, állami intézmény (gyermekotthon, árvaházak) szintén örül neki. Védőnődet is megkérdezheted, hátha tud rászoruló szülőket. (pl. én is szóltam védőnőnek, hogy örülnénk ennek annak és mindig akadt olyan család akik nagyon örültek, hogy jó helyrekerül, és utána mi is tovább adtuk "rászorulóknak), vagy kiírod a védőnő várójában, hogy elajándékoznád.
2013. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint olyan helyre gondoltam, ahol fizetnek is érte valamennyit. Rászoruló családnak is szoktam adni, de szeretném, ha egy kevés visszajönne nekem is az árukból.
2013. júl. 26. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor Vatera, expresz, aprod stb. Én még nagy Budapesten sem tudok helyet ahol fizetnek is érte, szerintem csak magán úton tudod eladni.
2013. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dabason van egy nemrég nyílt babaturi ott beveszik a gyerek ruhákat!Ramazuri babaturkáló a Vörösmarty utcában van.
2013. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2013. júl. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!