Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vehetnék igazán szép és...

Hol vehetnék igazán szép és jó minőségű babaruhat. Es minden mást ami a kelengyehez kell?

Figyelt kérdés

Ruci, törölköző, ágynemű, fejvedő stb..

.


2013. aug. 16. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
én majdnem mindent használtan vettem, a kutya se mondja meg, hogy használt....ha van ismerősöd, aki mondjuk újan vett mindent és csak egy gyerek használta, na az a legjobb, pláne ha nem akar több gyereket és megszabadulna a cuccoktól
2013. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen árkategória?
2013. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok árkategóriát mondani, de nyilvánvaló, hogy a jó minőségű nem olcsó.
2013. aug. 16. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam innen rendelni, mert nálunk több gyerkőc van, és megöröklik egymástól: [link]

[link]

[link]

2013. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 es vagyok, persze nem olcsó de a nem olcsó es nem olcsó között is hatalmas különbségek vannak. Itthon borzasztó rossz kínálat van, (mint mindenből) sznob, celeb megy a mamas& papasba mert nagyjából csak ott kapni minőségibb dolgokat, de kulfoldhoz képest nevetségesen gagyi es unalmas, ráadásul annyiért adnak egy rugdalozot amennyiért kint egy ralph lauren vagy egy gant darabot, ha figyeled a leértékeléseket akkor brendonos árakon tudod megszerezni, nem mindegy. Szóval rendelj online külföldi oldalakról ha minőséget, szépet szeretnél, én meg sosem csalódtam.
2013. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a Benettonnal es Chevinonnal nagyon meg vagyok elegedve gyermekruha teren,de a puma es nike ruhak is nagyon jol birjak.Adidasbol volt mar nehany rosszabbul sikerult darabunk( polo kicsit el volt varrva).

A Ralph Lauren dzseki varrasnal szetnyilt,Levi's es Roberto Cavalli cipok pocsek minoseguek,levallt a talpuk.A Lee es Calvin Klein gyerekruhak voltak meg nagyon jok.

Hogy ilyet hol lehet Magyarorszagon venni fogalmam sincs,kulfoldon elunk,ezzel csak azt akartam mondani,hogy markas darabokbol is vannak rossz minoseguek,a marka nev nem garancia.

Esetleg keress ra neten.Gondolom Benetton van Magyarorszagon is,azok a ruhak tenyleg jok,meg nem volt hibas darabunk.

2013. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!