Kell 1-2 hónapos babára házban kis sapka 18-20 fokos szoba hőmérsékletben?

Figyelt kérdés
Öltöztetés milyen vastagon van télen egy ilyen szobahőmérsékleten?

2013. aug. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem adnék....
2013. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze hogy kell, meg nagykabát, kesztyű sál is.
2013. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A tv-ben az Árva angyal sztárja gyermekére is minden adásban adtak sapkát még nyáron is. Télen elfogadható ha hűvös van a szobába egy kis vékony sapit ráadni?
2013. aug. 17. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szobában nem kell sapka. Inkább fűteni kell rendesen.
2013. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a sorozatok alapján kell gyereket gondozni....
2013. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne adj rá télen se. 20 fok pont megfelelő szobahőmérséklet, nem kell sapka. Ha adsz rá, csak beleizzad a kis feje, aztán ha leveszed, majd megfázik.

Ne azt nézd, hogy az Árva angyal sztárjai mit adtak a gyerekre...

2013. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most egy picit gondolkodj el(nem bántani akarlak) de ha már bent a szobába is ennyire felöltöztetted akkor mit fogsz télen kezdeni vele? Mit fogsz ráadni, hogy nehogy megfázzon?

A lányom télen született és nem volt vagyonra fűtve a lakás de azért hideg sem volt olyan 20-22 fok körül volt estére amikor fürdettünk akkor fűtöttem be nagyon és utána már vettem is vissza a fűtést. Úgy számolj ilyenkor, hogy te ha kellemesen érzed magad felöltözve akkor 3 egy réteg kell a babádnak, hogy ne fázzon. Én télen egy body-t és egy rugit adtam rá.

2013. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!