Most komolyan 10-20ezer forint egy téli overál, ami még nem is egy nagy durranás?

Figyelt kérdés

Eddig mindig használtan vettem, de mivel a lányom kezd nagyobbacska lenni, gondoltam hogy vmi komolyabbat is vehetnénk, ami tényleg vízálló, ha szánkózik vagy ilyesmi..

De hát ez őrület, hogy egy normálisabb overál használtan is 6-7Ft-nál kezdődik...és hát ugye kéne 2 darab váltásnak...

Ti hol vesztek ilyesmit? 104-110es méret

köszi



2013. aug. 29. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Téli overall mindig nagyon drága volt.

Vatera,apród.

2013. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell kettő? Ha vízhatlan, akkor csak le kell törölni ha bementek. Nekem egy volt eddig mindig.

Bárhol vehetsz, csak tényleg vízálló és meleg legyen. Tavaly én is hétért vettem a fiamnak. Idén is annyi lesz...

2013. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem tom, tök el vagyok tájolódva, tavaly kifogtuk ezt a síoverált visszanéztem, 2ezerért, szuperjó, gondoltam idén újat veszek 7-ért..:-D

Vhogy nem számítottam ennyire...:-((


utolsó Te is használtan vettél 7ért?

2013. aug. 29. 14:06
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi, én a kikk-ben vettem tavaly ,igaz lila de lesz@rom, valami 4e volt. Nekem 2 gyerekem van a nike cipőt megveszem 6félért mert egy kínais gagyi is 4 ezer de az overál más téma, arra nincs 80e-rem, ha mind a 2 gyereknek 2 overált veszek, nevetséges...
2013. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én si néztem tavaly a KIKben, és az is lila volt, de 7rugó volt az is, és nem volt vízálló...
2013. aug. 29. 14:12
 6/16 anonim ***** válasza:

Újat vettem tavaly, most másfél éves a fiam, akkor nekem még pici kellett. Az volt hétezer, babára való. Most is vennem kell majd, nemsokára elkezdem keresni...

Vegyél használtat, rá lehet futni jóra is, az amit tavaly télen használt a fiam annak például semmi baja.

2013. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
bababörzén próbáltad már? Én a lányaim kinőtt ruháit jártam eladni és nekem meg az volt az érdekes, hogy az overállokat 2500-ért sem vették, pedig szépek voltak, hiszen egy pici nem tesz annyira tönkre semmit. Szóval a hozzátok közel eső bababörzét ajánlanám, ha olcsón szeretnél jót venni.
2013. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy veszek 1 db újat, és 2-3 használtat. Nem olyan nagy még a lányod, játszótérre, hóban-latyakban hemperegni szerintem a használt is jó.
2013. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két hete mindenféle méretben volt a Tescoban 70%-os engedménnyel. Nem tudom, most van-e még.
2013. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Bizományiban próbáltad már?
2013. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!