Milyen a jó gumicsizma?

Figyelt kérdés

Lánykám elkezdett oviba járni és nem tudom,hgy milyen a jó gumicsizma...

Bélelt,nem bélelt felül zárható vagy sem stb.


2013. szept. 6. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

először is nekem szempont ,hogy ne legyen betonkemény a talpa, hanem a lehetőségekhez képest hajlékony (persze nem papírvékonyságú, mert azért szigetelni is kell ugye.)

A felül behúzható praktikus, mert kevésbé folyik bele a sár stb, de nyakig érő dzsuvában elvileg ki sem viszik őket, tehát nem feltétlen szükséges. Azért én ha lehet olyat szeretek venni neki, mert a nadrágszárat is jobban megfogja, mintha csak simán betűröm.

a bélés szerintem akkor jó, ha kivehető, ha nem, inkább adj rá pluszzoknit szükség esetén, mert sokszor van ám, hogy hideg nincs különösebben csak dzsúzos az idő,akkor meg belerohad a gyerek lába a bélésbe. Szóval ha kivehető az okés, de ha nem akkor inkább béleletlen csizma kell - és akkor mindenképpen nem a pont méretes, hanem eggyel nagyobb!

2013. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajlékony talp, felül behúzható és kis füle van hátul, hogy fel tudja könnyen húzni.

Szerintem a bélés nem fontos, max vastag zokni. HA a bélést kiveszed, akkor majd egy számmal nagyobb lesz, és még cska az ősz jön...

2013. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!