Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

2 és fél éves kislányomnak milyen gumicsizmát vegyek: hosszúszárút vagy lábszár középig érőt? Melyiket könnyebb neki felhúzni? Vagy a hosszúszárúval sincsen gond?

Még soha nem volt a lábán gumicsizma ezért nincsen tapasztalatom...

Kérdések hasonló témában: gumicsizma

2013. szept. 1. 11:03  Privát üzenet  

A válasz
Ha még sosem volt gumicsizmája, mindenképpen érdemes rápróbálni. Nekünk volt olyan, aminek túl hosszú volt a szára, nem tudott benne menni. Meg volt olyan is, ami kemény volt, nem hajlott rendesen.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. szept. 1. 14:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen vérnyomásértéknél szólt az orvosotok, hogy ez már túl magas? Mennyi "fér még bele", mielőtt gond lenne?
Lehetek terhes? Vagy mi lehet a gond?
17 honapos a kislanyom es nem jar meg onalloan egyedul gond ez?
Ha nem lát engem, semmi gond vele, egész jól eljátszik bárkivel, de itthon - gondolom összekapcsolja, hogy én itthon vagyok, ha engem lát, sikítva ordít ha nem vele foglalkozok,...
5 hetest a kisfiam, beba pro H. A. start tápszert eszik, az adagja 5 etetés lenne 150ml de ő már 2 óra múlva éhes, mi lehet a gond?
Akik terhesség elött Bromocriptint szedtek, gond nélkül tudnak szülés után szoptatni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!