Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes átmeneti kabátot...

Hol érdemes átmeneti kabátot venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Ovis 3 évesemre vennék olyan átmeneti, őszi kabátot, aminek van egy kis bélése, viszont kapucnis és vízlepergető is egyben és aránylag elfogadható áron van.

Nem igazán látok sehol ilyet, pedig sok boltot végigjártam, mindenhol télikabátok vannak kirakva, az meg 10-15 fokban azért nagyon meleg.



2013. szept. 12. 08:06
 1/4 anonim válasza:
szerintem nézd meg a NEXT-et ott normális áron nagyon jó minőségű ruhák vannak.
2013. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, munka után szerintem el is nézünk ide.
2013. szept. 12. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ma kezdődik a Lidl-ben akció, és van benne ilyesmi kabát 2999-.ért. Azt írja: Kisgyerek esőkabát, kapucnis kabát , meleg polár béléssel, szél vízálló

[link]

Én ezt fogom megnézni...

2013. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remek, pont tegnap vettünk a kicsimnek a H&M-ben 10-ért egy polárbéléses kapucnis kabátot. Na ilyenkor verem a fejem a falba :)
2013. szept. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!