Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pont most nőtte ki az átmeneti...

Pont most nőtte ki az átmeneti, zárt bőrcipőjét. Érdemes újat vennem ebből a tipusból, gondolván pl az esősebb/hűvösebb időjárásra, vagy maradjak a melegebb időkre való vászon- vagy nyitottabb lábbelinél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kell nyárra is egy zárt cipő, főleg, ha olyan idő lesz, amilyen tavaly, hűvös, sok esővel.


Max. vegyél egy olcsót, nem baj, ha őszre kinövi, de azért legyen.

2011. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe már szandit vennék neki. Zoknival már nem fázik meg a lába. De kell egy félcipő is, rossz idő esetére.
2011. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, közben én is erre jutottam magamban, hogy kelleni fog egy zárt félcipő hűvösebb idő esetére, úgyhogy tegnap este meg is rendeltem.
2011. máj. 12. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!