Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Karácsonyi babára augusztus...

Karácsonyi babára augusztus végi tesóról ruhák?

Figyelt kérdés

Átnéztem a nagyobbik lányom ruháit, aki augusztus vegén született. A kistesó karácsonykor érkezik. A meleg rugik brendonos 68-as méretűek, ezek nagyok újszülöttre? Es a 62-esek? Zokni a rugira es az ujjat felhajtani? Vagy hogy oldjam meg ezeket? :) vegyunk egy 62-es bundazsákot és abba mehet vékonyabb többrétegű ruhában felöltöztetve? Ez a méret elég lenne tavaszig? Van bundazsákunk, 74-es... Abban elveszik szerintem a pici.


Mitévő legyek? :)


2013. szept. 14. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 68-as nagyon nagy újszülöttre. De márciusban már jó lehet rá, és még akkor is hűvös van. Én vennék pár db kis méretű meleg rugit (nem sokat) és egy bundazsákot mindenképp.
2013. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Detto. :)

A fiam augusztus 30-án töltötte a 3-at, az öcsivel december 23-ra vagyok kiírva.


Ezt a kérdést tettem fel nemrégiben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Egyébként szerintem én csak bundazsákot fogok venni, mert abból nekünk is 74-es van.

2013. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedden nrézem at teljesen a ruhakat es megnezem pontosan mennyi 50-56-os ruha van neki, amit ugye telen hordhat. Kipotolom akkor majd, ugy is lesz bababörze! ;) a bundazsak tuti jon. Szerintem szerzek neki sima bundazsakot es babahordozora tehetot is -> [link]


Igy jo?! Segitseteeek! Koszonom! <3

2013. szept. 14. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora baba lesz, és milyen gyorsan nő. :) Én egy hónaposan már rá tudtam adni a 68-as ruhákat. De a 74-es bundazsák tuti nagy lesz, azt az egyet mindenképp venni kell.
2013. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azèrt a 68-as nem átlagos,hogy jó egy egy hónaposra hacsak 60 cm felett születik vagy nagyongyors ütemben nö. Az enyèm 51 cm volt,egy hónaposan 57 cm volt de jó volt volt rá az 50- es kik-es rugi 1,5-2 hónapos koráig. Mondjuk èn nem szeretem ha nagy a babának a ruha vagy elveszik benne.


Vennèk 56-os rugikat ès hosszú ujjú bodykat 7-7 db-ot ès egy

62-es bundazsákot. Sapit,meleg takarót.

2013. szept. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiam márciusi, a most várt baba januári lesz.

A kisfiamról rugik, bodyk maradtak, a téli cuccok nagyok, 74-80-as méretűek.

A vékony rugik jók lesznek, hiszen benn amúgy is fűtünk, a 21-22 fokban nem kell plüss. Vaterán, szomszédoktól vettem pár darab vastag rugit, harisnyát, még meleg sapikat kell beszereznem.

Fillérekért lehet vastagabb ruhákat venni, túl sok úgysem kell. :)

2013. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bodyk vékony rugik jók voltak,de egy jó pár méret kimaradt a másik gyermeknél,mert az egyik épp napozót hordott mondjuk 62-es méretben a másik meg bundazsákot.Így volt pár dolog amit muszály voltam ismét beszerezni.
2013. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!