Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Augusztus 26. -án igényeltem...

Picibaby16 kérdése:

Augusztus 26. -án igényeltem az anyaságit, családi pótlékot és a gyest! Az anyasági ma megjött. Számlára kértem mindent. A többit mikor fogják utalni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
a családit és a gyest holnap utalják, reggel a számlán lesz.Úgy szokott lenni hogy a hónap első munkanapján indítják az utalást, te másnap kapod meg.Így ha 1. péntek, akkor azt következő héten hétfőn kapod meg.Viszont ha 1.hétfő, akkor csak kedden kapsz pénzt. Mivel a hónapban ma van az első munkanap, ezt ma indítják, ami holnap lesz a számládon.
2013. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Ha az anyaságit megkaptam (elbírálták) akkor a többit is megfogom kapni mostmár?

2013. szept. 2. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elég rövid a határidő.De szerintem van rá esély.Ha azt elintézték, akkor csak ezt sem húzzák jövő hónapig.Mivel úgy tudom hónap közben nincs utalás.Szóval ha esetleg most nem jön meg akkor csak jövő hónap elején kapod meg.
2013. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkaptad?
2013. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérvénytől számított 1 héten belül kell küldjék az anyaságit, 30 napon belül pedig a többit. Ha bizonytalan vagy akkor a neked megfelelő körzetszámú mobilszámot hívd fel, és mindennek utánajárhatsz: 30/344-0045, 70/460-9005, 20/881-9535.
2013. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az anyaságit megkaptam. A többit nem
2013. szept. 4. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
áprilisban kb én is 26-án igényeltem és május 8-án kaptam meg de én egyben meg kaptam az anyaságit és a családit.
2013. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!