Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egyes anyukák miért adnak...

Egyes anyukák miért adnak méregdrágán használt/turkálós ruhákat?

Figyelt kérdés

A facebookon is számos adok-veszek csoport tagja vagyok, vaterán is szoktam nézegetni gyerekruhákat és némelyik anyuka pofátlanul drágán ad nyilvánvalóan turkálós márkájú (next, george stb.) ruhákat. Vateráról is rendeltem már újszerű agyonmosott, szakadt ruhákat.

Miért kell átverni egymást?

Én azon vagyok kiakadva, hogy nálunk például a Hádában is van pár anyuka, akik mindig jönnek, amikor árucsere van, és zsákszámra viszik a ruhákat, aztán töltik fel Vaterára háromszoros áron.



2013. okt. 1. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom,hogy 4 év alatt annyira más lett minden az aukciós oldalakon. Tudom,nem egy kategória a baba és a gyerekruhák,de pl 3-4 éve nem tudtam,hogy melyiket válasszam a sok közül,mos meg keresnem kell 1-1 jó darabot,nem bolti áron.1000 Ft-ért pólót sosem fogok venni aukciós oldalon. Újonnan se igazán szeretek érte kiadni,de akkor már inkább megveszem az F&F-et,mert szerintem egész jó árban van és a minősége sem rossz. Egy ilyen playsuit-ot akartam venni 1x,ami 1 Ft-ról indult és mikor túllicitáltak,ott is hagytam 2 okból.

Az egyik,hogy már sokat volt mosva,látszott a színén éss nem mellesleg 6750 t-ért kelt el...

NExt márkából akkor van ruhánk,ha jó csomagot fogok ki. Amúgy nem ragaszkodom hozzá.

Képeken jól látni legtöbbször a minőséget,de tudom,hogy a George,a Girl2girl,a Marks & Spencer, F&F, H&M vagy C&A jó minőségű.Legtöbb ruhájuk ilyen. Szépek a NExt ruhák,de nem az én pénztárcámnak való.

2013. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért mert kereskedök és mert sokan nem tudják hogy párszáz forintért lehet megkapni a kg hádába öket .én aukcios oldalakon nem vásárolok inkább árucsere napján megyek pesten a legnagyobb kg hádába és ott turizok a lányomnak szép márkás ruhát veszek amit utolag db ára átváltva 200-300 ftr jön ki .amugy tényleg létezö jelenség hogy egy sünis vagy özikés next darabért sokan ölre menek olvastam ilyeneket .
2013. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én se tudom. biztos mert vannak olyan hülyék akik megveszik. néha csak röhögök,hogy hát ez hülye,ennyiért adni használtat. nextről annyit,hogy nekem tetszik :-) szépek a ruháik. de 5-6000ért nem veszem meg az összes szettet,2000-et viszont kiadok érte. pl. gyönyörű tunikát vettem a napokban,vadonat újnak tűnik. szettbe 5000 körül volt,én így 1700ért megkaptam és nagyon szép. vaterán ha olyat veszel ami rossz,és nincs kiírva a termékre,kérhetsz amúgy visszatérítést. vissza fizetik.
2015. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!