Mennyi idősen hordott a gyerkőcötök 21-es cipőt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden gyerek, így minden láb más, de hátha kapnék egy körülbelüli választ.

Ha esetleg arra is emlékeztek, hogy kb. mennyi ideig tudta hordani a csöppség, akkor annak is örülnék.


Köszönöm!


2013. okt. 8. 00:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam állítólag kislábúnak számít, ő most hord 21-es őszi cipőt, és 22 hónapos. De a téli bakancsa már 22-es!
2013. okt. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kislányom 16 hónapos kora óta hordd 21-es cipőt! Moat 19 hónapos,de a 22-es cipőt adom rá,mert ha hideg van és harisnya kell,kicsi már rá a 21-es cipőcske!!
2013. okt. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14 hónapos kora óta hord ekkora cipőt a fiam.
2013. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lányom 23 hónapos, 20-21eset hord tavasz óta.
2013. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16 hónapos lesz hétvégén,már kezd kicsi lenni a 21-es cipő
2013. okt. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amit ennyi hozzászólásból le tudtam szűrni, hogy nagyon gyorsan nő a kicsik lába és lutri, hogy a kis kópémnak mikor lesz jó :o) A lányoknak talán kisebb a lábuk, mint a fiúknak...persze kivételek mindig vannak, ahogy a válaszokban is látni.

Kisfiam nagy lábbal született, aztán normalizálódott :o) 28-án lesz 1 éves. Jelenleg a szobai kis cipője 20-as, a kinti meg 19-es. Elég nagy eltérések vannak a cipőkközött :-S Kaptunk unokatesóktól pár kinőtt cipőt. Az egyik 21-es nagyon tetszik, egy bélelt kis bakancs. Viszont aggódtam, hogy mire belenő már nem téli, hanem tavaszi cipő kell neki...na majd meglátjuk, de így a válaszokból úgy gondolom tél végén még (vagyis már) tudja hordani. Nem vagyok ugyan híve a használt cipőknek, mert mindenkinek egyénileg taposódik ki és egy nagyon elhasznált cipő csak rontana a lábon, de ennyi idősen még nem hordják annyi ideig, hogy ez gondot okozzon, legalábbis én így gondolom.


Mindenkinek sok örömet kívánok gyermekéhez :o)

2013. okt. 8. 08:12
 7/17 anonim ***** válasza:

Tavasszal 2 évesen vettem neki 21-es cipőt és most is azt hordja.

kislány

2013. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 25 hónapos, még bőven jó rá a 21-es cipő. Tavaly ilyenkor 19-es cipője volt, azt használta a lakáson belül, egészen februárig. Téli kinti cipőt 20-ast vettem neki a vastag zokni miatt. Februárban találtam egy tök jó 21-es tavaszi-őszi kiscipőt olcsón, tavasszal picit nagy volt ugyan rá, de elment vastagabb zoknival. Most pont jó neki.
2013. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1 évesen volt ekkor a lába a fiamnak. De ő nagy lábú gyerek.:)

Most 3 éves, most 27-es cipőt hord.

2013. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hú, hát elég nagy eltérések vannak. Na mindegy, azért érdekes volt olvasni, hogy melyik kicsinek hogy alakult a lábacskája :o)
2013. okt. 8. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!