Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek 1 éves járni tudó...

Sheron1111 kérdése:

Szerintetek 1 éves járni tudó gyereknek vegyek a télre babakocsiba köthető bundazsákot? Nem tudom mennyire viselné?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Èn vettem. Nagylányom nagyon utált fázni, és szeptemberben volt 1 éves. Sokat babakocsiztunk, mindig imádta felhúzni a nyakáig.

Most a tesó 1,5 éves és ö is boldogan ül a meleg bundazsákba.

Ha babakocsiztok akkor mindenképpen, mert ö csak ott ül és hideg van. Miközben te olyan gyorsan szeded a lábaidat, hogy kimelegedj, öt csak a hideg éri.

2013. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ezen filózok hogy kell e még neki, de arra jutottam hogy veszek mert az én fiam még megül 1 órára amíg bevásárolunk és azért amikor jönnek a nagyon hideg napok nem elég a lábzsák legalább is a miénk nagyon vékony..Fillikid kiel bundazsákot néztem csak olyan drágák.
2013. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem fölösleges...

Már csak azért mondom, mert biztos ki akar majd szállni, tehát latyakos lesz a cipője, után én már nem raknék rá bundazsákot, lábzsákot...vagy levennéd a cipőjét mikor belerakod, mikor meg ki akar szállni, kínlódsz a felhúzással...szerintem felesleges tortúra.

Szerintem ennyi idős gyereket úgy kell felöltöztetni, hogy úgyis jön-megy, mocorog a babakocsiban is, tehát meleg overáll, kabát. Ennyi idősen mondjuk az én lányom már nem aludt babakocsiban, max akkor kellene kicsit melegebb neki, de annyira meg elég egy pléd... Szerintem totál fölösleges beruházni már beköthető bundazsákra...én legalábbis tuti nem vennék...

2013. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel 1 éves volt a fiam, neki még kellett volna a zsák, mert az overál valahogy se kényelmes nem volt, se túl meleg úgy, hogy egy helyben ült a gyerek. Igazából még idén is megvettem volna, de párom lebeszélt, hogy úgysem kocsizunk már annyit, tavasszal szerintem már semennyit nem fogunk. Ha meg mégis, akkor viszek takarót az overál fölé.
2013. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom tavaly télen még nem tudott járni, mégis csak egy jó meleg overállja volt és sosem fázott, ez tuti, mert mindig amikor levetkőztettem nagyon jó melegek voltak a kis combjai, már néha túlzásnak is találtam...

Úgyhogy ha a meleg overállra még ráadsz egy bundazsákot, az szerintem nem a legjobb, csak beizzad szegény. És rá kell adni az overállt, mert ha kiszáll, kell...

Szóval szerintem semmi szükség rá...

2013. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly decemberben kezdett el járni, és onnantól nem igazán marad meg a babakocsiban. Én nem is vettem neki bundazsákot. A meleg overál meleg pléddel éppen elég volt arra az időre, amíg a babakocsiban volt (rövidebb utakat kibírt, pl. boltig).
2013. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Arra jutottam, veszek egyet használtan. Úgy már 5000 Ft-ért is láttam a neten.Ha mégsem jön be, akkor meg jó lesz a következő gyerkőcnek, vagy eladom..

Már csak azt nem tudom, mekkorát vegyek.80 cm a babakocsi teljes hossza, a gyerekem meg 73 cm.Szerintetek?

2013. okt. 19. 10:34
 8/11 anonim ***** válasza:

én most vettem overált és egy bundás kis cipőt. :)


[link]

2013. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem árt ha van bundazsák. A gyerek nem mozog amíg ül a babakocsiban és lehet olyan időpontban van dolgod amikor ő alszik.
2013. okt. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányom, de már most nem tudom szinte beleültetni a babakocsiba. Én télre overált vettem neki, mert biztos hogy nem maradna meg a kocsiban. Ha szeret menni a babád, akkor nem hiszem, hogy kell.Vagy használtan olcsón, hogyha nem használja, akkor ne legyen kidobott pénz.
2013. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!