Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni tudó babátok mennyi idő...

Járni tudó babátok mennyi idő alatt szokta meg a cipőt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 12.5 hónapos,másfél hónapja stabilan jár bent a házban. Viszont,ha kiviszem az udira játszani,egyszerűen lecövekel és max.2-t lép,amúgy egy helyben áll. Szerintem a cipő a gondja,pedig nagyon könnyen hajlik és szuperkönnyű,amikor megvettük ment is benne a boltban. Mikor fog már a szabadban is sétálni?
2013. okt. 16. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy a cipő az ok akkor. Talán az, hogy nem a megszokott környezet van.

Biztosan hamarosan elindul, menjetek csak bátran ki. :)

2013. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a cipő a gond, hanem hogy bizonytalan a környezetet illetően. Pl az én lányom már több mint egy hónapja járt, és még mindig sírt ha odakinn letettük, félt, bizonytalan volt. Aztán egyszer megbátorodott, rákapott azt ízére és onnantól megállíthatatlan... :)

Úgyhogy kis türelem, majd oldódik ő is...

2013. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :) ment a zöld kéz mindegyikőtöknek!
2013. okt. 16. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos múlt a fiam, még csak úgy megy, ha kézen fogjuk, de azt bárhol. Gyógytornász javaslatára itthon is többször 1-1 órára szupis szandiban van, ami tartja a bokáját, így nincs gond a cipővel. Adj rá bent szandit.
2013. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Udira???


Talán a budira???

2013. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!