Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek újszülöttnek jó...

Szerintetek újszülöttnek jó ajándék egy kis fürdő poncsó vagy köntös?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán, nincs rá még szüksége


én pelenkatortát csináltatnék

vagy egy kis ruhácskát vennék

2013. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem pedig jó, majd belenő.
2013. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kifogót vennék neki vagy cseh pelenka anyagból fürdőlepedőt. A köntös szerintem fölösleges újszülöttnek, a poncsóba pedig nehéz anyának belebújtatni a babát. Hasznos ajándék még a pelenka, popsitörlő, itató pohár, műanyag kanál, pléd. Vagy az anyukának lehet vinni valamit amivel kényeztetheti magát.
2013. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A pelenkatorta a legjobb, meg rá valami kis játék a babának.

A fürdőponcsót kb 1,5-2 éves kortól praktikus használni, köntöst mi sosem használtunk.

2013. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a köntös nagyon jó ajándék, de nagyobb méretben vedd. Pelenkát, kis méretű ruhát mindenki előre beszerzi csakúgy, mint a popsitörlőt, törölközőt, böfipelust, stb. A köntös olyan dolog, amiért az anyuka nehéz szívvel ad pénzt, mert nem feltétlenül szkséges, viszont téii esténként totál hasznos. Olyan méretben vedd, ami jó lesz rá 1-2 éves kora körül. Akkor már tuti jó hasznát veszik.


Én kaptam köntöst, és nagyon örülök neki.

2013. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb dolgot sajnos nem küldhetünk, mert repülővel viszi anyósom. De akkor a köntöst kihúzom :) köszi!
2013. okt. 20. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Poncsót vettem az első babánknak. Felesleges. Később viszont jó, pl nyaralásnál, kertben pancsolás után. A köntös is később jó, 2 éves kortól bevált.
2013. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Poncso vagy kontos ilyen picinek meg hasznalhatatlan.Mi mindig ruhat viszunk ajandekba gyerekeknek, abbol is a kovetkezo meretet.Jatekot vagy barmi mast csak akkor,ha tudom,hogy szeretnek az adott dolgot,es nem a sokadik lesz a polcon.
2013. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyiban nem jó, hogy azt csak később tudja használni.
2013. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább babáknak valo kapucnis törölközöt ,vagy puha gyerektörölközöt .
2013. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!