Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesztek majd karácsonyi...

Vesztek majd karácsonyi ajándékot 8-10 hónapos babáitoknak?

Figyelt kérdés
Férjem szerint felesleges, mert még úgy sem ért belőle semmit, és játéka, ruhája rengeteg van.

2013. okt. 14. 10:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%
Enyém karácsonykor majdnem 15hónapos lesz és nem kap semmit tőlünk.Nagyszülőktől igen,de nekünk jól is jönnek a dolgok,mert nincs olyan sok bevételünk,hogy mindenből rengeteg legyen a kicsinek.Hugom után van millió ruha,teljesen jók.Így mi játékot kapunk majd inkább.De szerintem sem fontos,mert tényleg nem is érdekli a gyereket úgysem.
2013. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
természetesen igen, de ismerek olyan férjet aki szintén igy gondolta nekik fájuk sem volt mivel minek ugysem fog rá emlékezni a gyerek. Kicsit furcsa a hozzáállásuk a dolgokhoz. Se szülinapi se névnapi ajándékot sem kapott a gyerek szintén ezzel a cimszóval hogy ugysem fog rá emlékezni. Ja és az ö gyereküknek egyáltalán nincs túl sok semmiből.
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a 3 hós gyerek is kapott karácsonyi ajándékot. Tökmindegy, hogy érti-e, ez nekünk is öröm volt. Sőt, névnap, szülinapra, húsvétra is mindig kapott valamit.
2013. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A fiam 4 napos volt szenteste, neki is vettünk ajándékot. Najó, nem csomagolta ki, de kapott. Amúgy a 8-10 hónapos már tök jól elszöszöl a csomagolópapírral (ha nem eszi meg). Én vennék valami apróságot neki és szépen becsomagolnám. (A kicsi fél éves volt karácsonykor, ő is kapott, pont annyi darabot, mint a tesója.)
2013. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Bennünk fel sem merült, hogy ne kapjon semmit, pedig 4 hónapos volt a fiam az első Karácsonyán. Nem a mennyiség a lényeg, hanem hogy legyen valami a fa alatt. Bőven megteszi egy rágóka, egy kis labda, bármi. Nekem azóta igazán ünnep a Karácsony, amióta velünk van Ő is. :)
2013. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk keresztények ezért mi nem ünnepeljük a karácsonyt. Születésnapjára kapott, de csak ilyen kisebb dolgot, azt hiszem az a gumikocsi 400 Ft. volt, szóval nem nagy dolog, inkább olyan valamit aminek örül is. Vegyetek neki olyan dolgot amire tényleg szüksége van illetve valamit kisebb összegből, Rossmannban pl. most volt fa vonat számokkal, ezer forint volt. Ilyesmi szerintem belefér a költségvetésbe.
2013. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos lesz és igen,kapni fog. Ez lesz az első karácsonya,szeretném majd megmutatni neki nagyobb korában a fényképet,ahogy szórakozik a csomagolópapírral,és nekem is emlék lesz...
2013. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akármekkora is legyen, kap ajándékot.
2013. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos volt a lányom az 1. karácsonyakor és azt az arcot mikor meglátta a fát és alatta a csomagokat soha nem fogom elfelejteni. Életem egyik legszebb élménye volt. Imádta kicsomagolni az ajándékot is. Persze nem vásároltunk neki össze mindenfélét.

Ezt kapta:

[link]


És nagyon boldog volt. A kistesó másfél hónapos lesz most Karácsonykor, de ő is fog kapni ajándékot.

2013. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenképp kap ajándékot.
2013. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!