Ha olyan ruhákat kapnál örökölve a tesódéktól amik szinte mind foltosak, filctollasak, festékesek, ráadnád a gyerekedre? Nem kell visszaadnom őket, a kislányom az utolsó gyerek a családban.

Figyelt kérdés

Divatosak, szépek lennének, de szinte az összes darab ( 10-ből 8) a fent említett módon foltos valahol. Tudom, hogy az unokahúgom nagyon szeretett alkotni, kézműveskedni, és ez látszik a ruhatárán is.

Pár darabot megpróbáltam kimosni, de semmi nem jön ki a ruhákból.

Ti mit kezdenétek az ilyen ruhákkal? ( 4 éves a lányom)


2013. okt. 29. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthon adnám rá.
2013. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ráadnám otthonra, játszótérre.
2013. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ennyit nem vagyunk itthon, sem játszótéren. Oviba jár, reggel elmegy, délután az ovis ruhában van itthon lefekvésig. Persze az ovis bentire gondoltam, nem a kinti játszósra.

Oviba meg cikinek tartom ráadni a festékfoltos ruhát.:(

2013. okt. 29. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én beledobnám a ruhagyűjtő konténerbe azt, amit tényleg nem adnék rá itthonra sem.Valaki még annak is örül és így nem kell személyesen sem leadni a családsegítőbe.
2013. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthon vagy játszótéren adnám rá, vagy ahol nem számít, hogy foltos. De ezt neked kell megítélned, hogy mikor mit adsz a gyerekre. Én ha foltos ruhát kapok, akkor próbálok a foltra valami kis szalagot, mintát, gombot, díszt, gyöngyöt, virágot, varrni.
2013. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó ötlet, köszi:)
2013. okt. 29. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim is állandóan alkotnak. Én simán beviszem egy kis filctollal az oviba, ott is úgyis olyan lesz. Látszik, hogy tiszta, ápolt a gyerek attól, mert van rajta egy folt.

A lányomank is van ilyen ruhája, szerintem senkit nem zavar, az óvónők is tudják, hogy ez csak egy folt, ami a gyerekeknél természetes.

2013. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban azt mondják az ovi vezetóje, és a többi óvónő is, hogy a gyerek játszósba jöjjön, amiért nem kár, ez nem divatbemutató. Nálunk ilyen az alapfelfogás. De miiért is öltözne ki, az első nap összekenik, kint fetrengenek a homokba, stb.
2013. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ha nem jön ki egy folt a ruhábol akor megy a ruhakontinerbe ,foltosba ne megyen a lányom oviba .szerencsére az oviba nem filctolaznak .többi folt meg kijön ,foltisztitoval ,ugyhogy nem érdekes hogy mennyire szép az a ruha ,amig kijön a kosz vagy a folt belöle.
2013. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még esetleg próbáld ki az amway folttiszttó spray-t. Nálunk csodát tett az örökölt ruhákkal. Pl volt egy masszívan olajfoltos pulcsi (ne kérdezzétek, hogy egy 62-es babaruha, hogy lehet fekete az olajtól, mert nem tudom), több alkalommal lefújtam vele elég rendesen, kb 4. mosás után semmi nem látszott rajta.
2013. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!