Csak engem háborít fel a vaterán kapható rengeteg méregdrága hamisítvány baba-gyerek ruha?

Figyelt kérdés

Mint például ez!

[link]


Megveszik az aliexpresszen kínából mittudom én mennyiért, itt meg méregdrágán eladják...Tudom én, hogy szegénység meg válság van stb...de ez undorító szerintem!Ja persze nem ő az egyetlen ilyen eladó, most ez "divat" lett az aukciós oldalakon :(

Én is szoktam külföldről rendelni, némelyik egész jó mnőség, de nem eredeti cuccok az tuti és nem is ennyiért adják!


2013. okt. 10. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem háborít fel, de őszintén szólva én sem szeretem az ilyet. Ahogyan azt sem, amikor valaki felvásárol egy fél turkálót, aztán az egészet drágában eladja a Vaterán. Én mindig igyekszem olyantól vásárolni, akiről gyaníthatom, hogy tényleg a saját gyereke kinőtt ruháit árulja.
2013. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha van, aki megveszi, akkor mi a gond? Akinek az a fontos, hogy a gyerekruha milyen márka, annak úgy kell.
2013. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
De igen, felháborító, hogy félrevezetik az embereket azzal, hogy hamis cuccot árulnak ennyiért. Nem is értem a Vaterát, hogy ezt miért engedi, mert hamis árut tilos árulni, illetve olyan cuccot is, amivel az eladó nem rendelkezik és ez így van a külföldi küldemények esetében.
2013. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez biztos hogy hamisítvány? Szerintem már elkapták volna őket ha hamis lenne. Nem lehet hogy olcsóbban beszerzik és itt haszonnal eladják? Magyarországon elég drágák a ruhák, és szerintem az Adidas ára egy kisebb haszonnal akár ennyi is lehet. A boltok óriási haszonnal árulják! Aztán lehet hogy én vagyok naiv... Ja egyébként ha van Adidas/Nike stb cuccod, nézd meg hogy hol gyártják :) A 20e FT-os Nike cipőmet Vietnamban, a Reebok-ot Kínában gyártották.
2013. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Engen háborít, mert ez szerintem a büntethető kategória.Vásárló megtévesztése, márka lejáratása, vámot se fizet utána természetesen stb....

Igen, sajnos biztos, hogy nem eredeti. Az aliexpress.com ról van. Nézd meg az oldalt, telis-tele van hamis cuccokkal! Ezen a melegítőn kb 3-4e ft az eladó haszna.

2013. okt. 10. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

pont a babaruhákat nézegetted, és ott láttad a kamu adidast, de ha rákeresel, hogy adidas, egy halom kamu cuccot fogsz látni :)

adidas leggins, kapucnis felsővel, adidas retikül... :) :) :)

túl olcsó, túlságosan nem adidas profil.

nyugi, majd a VPOP lecsap rájuk, vagy akik ezzel foglalkoznak...

szerintem senki nem vásárol.

A BABARUHÁKNÁL ne általánosítsunk kérem! :) Ott igenis eredeti cuccok vannak. NEXT, BABYFEHN, stb. amik ANGOL márkák mind Hádából vannak, pl. :) :)

amúgy tényleg gáz ez a kamuadidas...

2013. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Miért háborítana fel? Senki sem lehet annyira naiv, hogy el hiszi,hogy eredeti.

Másrészt azért ne legyünk ennyire álszentek. Neked még soha nem szerelték meg a tv, villanyt, wc-t,szekrényt bármit számla nélkül?

2013. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan ez a hirdetés tényleg felháborító, mert megtévesztés. De én is beleakadtam pont tegnap egy másik hirdetésbe, Adidas cipő volt, de a hirdető odaírta hogy replika, így azért már más.

Engem leginkább azok a hirdetések zavarnak, amikor az ebay-ről rendelhető termékeket árulnak a vaterán, és az eladónak egyetlen mintapéldánya sincs, ha kérdez tőle valamit az ember az anyagáról, méretéről, mindenre az a válasz hogy sajnos nem tudja, mert nem látta élőben. Kirak egy katalógusképet, amit az ebay-ről szed le, gondolom onnan rendeli meg ő is. De még így is van aki vesz belőle.

2013. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem márka üzletben vásarolsz, mindig benne van a pakliban ,hogy nem eredetit kapsz.Ha valóban eredeti lenne a hirdetésbeli cucc akkor drágább lenne szetintem Azt mérlegelném, hogy 6 ezerért megéri-e a hamisítvány. Ez is egy piac...
2013. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen hirdetéssel, hogy sokan elhiszik, hogy valóban eredeti márkát kapnak.
2013. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!