Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vettetek már bélelt bakancsot...

Vettetek már bélelt bakancsot vagy csizmát az ovis gyereketeknek? Miben vannak az oviban az udvaron?

Figyelt kérdés

Én még nem vettem, van egy magas szárú bőrbakancsa utcára, oviban sportcipőben van az udvaron. Nem fázik még a lába?

3,5 éves



2013. nov. 16. 10:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem még, hanem már.
2013. nov. 16. 10:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem, de nem adom rá mert nincs olyan hideg. Az én fiam sima bőr sportcipőben jár, abban is van kint az udvaron.
2013. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van bélelt téli cipöje de még nem adom rá mert még nincs annyira hideg ,most a sportcipöjébe jár oviba és aban isvan az udvaron is .
2013. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont tegnap vettem, hogy ha hirtelen megjön a hideg, ne kelljen kapkodni. :)

Az én fiam is bőr sportcipőben megy oviba, abban is játszanak kint. Kb. kétszer 1 órát vannak kint, plusz 10 perc az oda-hazaút.

2013. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még nem vagyok elkésve :)
2013. nov. 16. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak velúr nike cipője van,ez amolyan őszi cipő.Fiam még a Nike Lykin-ba jár,az meg sima sportcipő,de ő babakocsizik,mert hiába 2 éves,4 órát még ő sem bír gyalog és sokszor alszik még a kocsiban egyet. :)

Veszek majd nekik télit lassan,de ha hirtelen jönne be a fagy,akkor sem esnék kétségbe. A tavalyi bakancsa jó még éppeg a lányomra,a fiamra nem,de lányom kapott egy fekete narancs hótaposót,ami szinte nem is hordott,íígy azt fel tudja venni a fiam.Tán 1 számmal nagyobb,de végszükségnek pont jó lesz. :)

2013. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!