Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Debrecenben hol tudnék bélelt...

Debrecenben hol tudnék bélelt gumicsizmát venni a kisfiamnak? Vagy bélést a béleletlenbe lehet valahol kapni?

Figyelt kérdés

26-os a lába. Múlt héten láttam akcióban az Aldiban és a Lidlben is, de persze csak nagy méretben voltak már mire mi oda jutottunk.

Van ahol akción kívül is árulják?



2013. szept. 23. 08:52
 1/5 anita790823 válasza:
Én internetről szoktam cipőt vásárolni a kislányomnak, és mindig megvagyok vele elégedve.
2013. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kínaiban vettem bélelt gumicsizmát, 25-ös méretben. A bélés kivehető belőle. Így jó tavasszal/ősszel is, és a bélés könnyen mosható.
2013. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló! Debreceni vagy? Melyik kínaiban?
2013. okt. 14. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, debreceni vagyok. A Domus helyén, az Ázsia Centerben.
2013. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltunk az Ázsiában, de nem volt jó méret, és nem is igazán tetszettek. Azért köszi a tippet!


Végül a Decathlonban vettünk. Le van árazva 3000re az egyik fajta, mert mininálisan esztétikai hibás. Alig látszik rajta, és mivel ez sokkal jobb minőség, mint a kínais, így inkább ezt vettük. Igaz, ennek nem kivehető a bélése, de szerintem még így is megérte.

2013. okt. 16. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!