Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kislányos anyukák, mennyire...

Kislányos anyukák, mennyire praktikus ruhadarab egy 0-10 hónapos kislánynak a szoknya, tunika?

Figyelt kérdés

Ameddig csak fekszik, forog, esetleg kúszik-mászik, nem csúszik állandóan a nyakába?

Nagyon cuki kis ruhácskákat lehet kapni, de nem okozna több bosszúságot, hogy állandóan húzogatni kell, mert a nyakában van?

Lehet, hogy maradi, divatjamúlt vagyok, de ez első hónapokra én inkább rugikat, talpas nadrágokat gondoltam.Amíg meg nem jár, kényelmes kis nadrágokat-halásznadrágokat harisnyával...


2013. nov. 25. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "felesleges" ruhadarabok még ilyen korban. Persze, 1-2 jó arra, hogy ha esetleg rokonokhoz, ide-oda mentek, csini legyen a csajszi:), de mindennapi használatra szerintem nem valók még ilyenkor.


Én is a rugit pártolom ilyen kis korban.:)

2013. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szintúgy gondolom, mint az egyes. még a sima pólót, pulcsit sem nagyon szeretem, mert mindig felcsúszik. carul néz ki, de itthon belehúzom a naciba.
2013. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem,mikor a kisfiukat is vastag gumis dereku farmernaciba öltöztetik,nem hiszem hogy kényelmes neki ha fekszik.

Amig csak forgott a fiam,rugujai voltak,mikor mászott,akkor már sima vékony nadrág,mert különben huzta volna maga után a rugi alját.De aludni sokáig abban aludt.

2013. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. még annyit, hogy a mászós korszakban külön zavaró, mert könnyen orra esnek, ha rátérdelnek:)
2013. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem fiam van én így voltam pl. a farmerekkel, meg kis ingekkel is. Persze, egy-két darab volt, de most őszintén, felnőttként is utálok itthon ilyenekben feküdni!

Kisfiam két éves, és még mindig body-t adok rá például a pulcsik alá. Mert praktikus, nem kell állandóan gyömöszölnöm a nadrágjába a trikót stb.

2013. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk csodaszép kicsi szoknyaruhákat, de sajnos sokat nem hordtuk, kb mindegyik egyszer volt rajtuk. (2 lányom van) Esküvőre, vendégségbe rájuk lehet adni, de amúgy kényelmetlen. Nem vagy maradi, teljesen egyetértek veled, én a bodykat preferálom kényelmes kisnadrággal/harisnyával. A talpas rugdalózó is csak addig kényelmes, amíg nem kezdenek mászni-felállni, utána már csak éjszakára adtam/adom rá.
2013. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megkönnyebbültem, hogy nem én vagyok "őskövület", hogy nem akarom követni a "babadivatot". Az összes ruhabolt tele van ilyen szoknyás, tunikás együttesekkel egész pici babáknak. A rugdalózókat meg úgy kell vadászni...
2013. nov. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!