Szerintetek ez praktikus pelenkázó komód? Vagy inkább csak jól néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


Jó lenne ha a lehető legtöbb dolog elférne benne,mert kicsi a baba szoba,nem tudok szekrényeket bele rakni. Köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 22. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokfiókos...szerintem jó és praktikus

Hasonló van nekem is..de olcsóbban vettem

2013. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem maga a pelenkázó komód nem praktikus, mert kb 2 évig használható, bútort meg általában ennél hosszabb időre vesz az ember. Én ágyra tehető pelenkázó lapot használtam, így az nem vett el helyet + szekrények és polcok vannak még.
2013. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt biztosan nem venném meg, bár mi nem vagyunk gazdagok.

A pelenkázó komód, ahogy a 2. is írja azért nem praktikus, mert nem tudod sokáig használni, utána meg mit csinálsz vele?

Én a lányom már 9 hónapos korától a franciaágyunkon pelenkázom annyira izeg-mozog.

Előtte egy masszív TV állványra tettem merev aljú pelenkázólapot, ez volt a pelenkázóasztalka, tökéletesen megfelelt a célnak, még tároló rekeszei is voltak.


Ha mindenképp szeretnél pelenkázót, akkor valami olcsóbbat válassz, bár ha belefér a keretbe akkor vedd meg, max. utána eladod.

2013. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...én csak egy komódot ,egy kiságyat illetve pár polcot tudok berakni abba a szobába. Sajnos kicsike,épp ezért mint fent is írtam szekrényeket nem tudok betenni. Valami praktikus komód kellene nekem amibe fér egész jól ruha. Itt most nem a pelenkázáson van a lényeg! :)
2013. szept. 22. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél egy szekrényt amit évekig tudtok használni és egy pelenkázólapot amivel bárhol át tudod pelenkázni.
2013. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmetekbe a leírást : 3 pozícióban később falipolcként ishasználható..tehát nemcsak a pelusozós időszakra hasznos..főleg ha azt írod pici a szoba,úgy a falon később helyet sem foglal
2013. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép is és praktikus is!! Mint olvasom később átalakítható polccá stb. Az ár viszonyítás kérdése, hasonló van nekünk is és imádom, mindent elrejt.
2013. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez jól néz ki. A mi pelenkázónknak szintén voltak fiókjai, meg egy nyitható ajtajú rész. Ott vannak máig is a ruhái. Mások is mondták nekünk, minek a pelenkázó, bezzeg régen nem volt.....áldom az eszem, hogy megvettem. Eléggé derékfájós vagyok, és az ágyon ülve kínszenvedés lenne. Nem beszélve arról, hogy akkor mindent hordj oda....
2013. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!