Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ezeket a kezeslábas, többnyire...

Ezeket a kezeslábas, többnyire lábfejes pizsamákat max hány éves koráig hajlandó felvenni egy gyerek?

Figyelt kérdés
A lábfej rész mennyire zavaró, ha egyébként a gyerek nem zokniban alszik?

2013. nov. 27. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fiam most 22 hónapos, és én nagyon szeretem, hogy ez van rajta, őt sem zavarja.Csak sajnos egyre nehezebben kapok rá 98-ast. A zoknit mindig letáncolta magáról éjjel, és csak úgy feküdt a takaró tetején.
2013. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja én jóval nagyobb gyerekre gondoltam.
2013. nov. 27. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi 1- másfél éves korig hordtuk, néha 2 éves kora körül ráadtam, ha hűvös volt, de akkor már nem volt valami praktikus, mert ha wc-re ment le kellett hámozni az egészet majd vissza. Szóval szerintem max a szobatisztaságig praktikus.
2013. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3 te os hordtad? :D


Kb olyan masfel eves koraig utana mar nem nagyon talaltam ra valot. Szerettem mert mindig kitakarozott es igy vedve volt mert a sima pizsamanaci felcsuszott a laba szaran a zokni lement ejjel es total kihult.

2013. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy valaki belém köt, pedig nem szoktam így fogalmazni mert sokszor engem is zavar. De most valahogy ez jött. Amúgy igen, babaként én is hordtam :)
2013. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2 éves volt a nagy, mikor rendes pizsamát kapott, addig egyrészes lábfejes pizsit hordott. A kicsi most 1,5 éves, ő is azt hord. 98-as méret még biztosan kapható a C&A-ban.
2013. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4 éves lesz, most is van neki ilyen is, én is szeretem és ő is. Bár most nem tudtam lábfejest venni, de a Tescoban vettem neki egy Thomasos 104-est, de volt még nagyobb is. Teszveszen, vaterán is vannak, még felnőtteknek valók is.
2013. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eddig lánykámra (4 éves lesz) azért nem adtam rá kezeslábast,mert mióta szobatiszta féltem,hogy nem tud idejében levetkőzni éjszaka,ha pisilnie kell. Talán most már mehetne,elboldogul a cipzárral és pisilni is ritkán kel fel.Fiam 26 hónapos,de azt használ még,főleg mert még pelusos :)
2013. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4. Vagyok, nem akartam kotekedni csak poennak szantam. :-) bocsi ha annak vetted.:-)
2013. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak 2 éves korig adtam a lányomra ma már rendes pizsibe alszik zoknival le nem rugja ,meg egy takaroval.
2013. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!