Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a véleményetek, fontos,...

Mi a véleményetek, fontos, hogy egy totyogónak (20 hós) vízhatlan legyen a téli overálja?

Figyelt kérdés
Van már egy vízhatlan, de szeretnék venni egy váltót, találtam egy nagyon jót, minden szempontból O.K. lenne, meleg, bélelt, stb., de nem vízhatlan, hanem pamut a külseje. Gondoltam, a tél nagy részében úgysincs hó, akkor jó lesz. Most lesz az első "totyogós" telünk. Anyukák, Ti mit gondoltok?
2013. nov. 30. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk 1 van, nem overál, hanem 2 részes, nem vízhatlan, most olvastam, és belegondoltam, hogy lehetne vízhatlan is. konkértan ma volt rajta először, babakocsis sétán, gyalogos sétán bélelt nadrág van és 3/4es kabát, szövet, nem dzseki anyagből. de nem hóban-sárban fetrengős típus. vagyis hóban nem tudom, csak remélem :-))

pont akartam kérdezni, hogy mikor kell ráadni, mert szerintem elég nehezen mozog benne, mint egy űrhajós, ha babakocsival megyünk, egyszerűbb betakarni, az autósülésbe úgysem igen férne bele ebben, úgy sétálni, hogy hengergőzzön a hóban, szivem szerint nem vinném, de majd valószínűleg fogom, vagy az apukája, mert neki biztos jó, hogy megismeri azt az anyagot is, azt az érzést.

én elég fázós vagyok, és ha hideg van, csak úgy sétálni nem nagyon megyünk, pedig tudom, hogy kellene neki a friss levegő.

2013. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

legyen egy váltója, bármikor érheti "baleset".

az már mindegy, hogy egy, vagy 2 részes - szerintem.

nekünk téli cuccból mindenből kettő van, mert inkább erre költök, mint gyógyszerre. ha átázik, irány haza. de a sélutáni sétára is kell meleg ruha. ha koszos lesz - ami nálunk gyakori a játszótéren - akkor is legyen tiszta váltó.

2013. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos, hogy vízhatlan legyen, hófogós, állítható szár, kézujj, és lehetőleg egyberészes. Két gyerkőcöm van, egy 3 éves és egy másfél éves és bizony ha latyakosabb az idő vagy hó van, pillanatok alatt alul a nadrág szára felszívja a vizet ha nem vízálló+ az a gyerek had legyen már gyerek, hóban fetrengenek, hógolyózunk, szánkóval nagyokat borulnak+ ha meg nincs hó akkor játszótéren kúsznak, másznak, csúsznak, szóval...


Ja és fontos, hogy szélfogó is legyen! Nekünk Etirel és H@M overáljaink vannak, mindegyiket olcsón vettem polhapiacon, bababizományikban (2.500 -4.000 Ft).


Érdemes szétnézni, akár vaterán is!

2013. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vízállót kerestem, de nem találtam használtan, így vettem két nem vízállót használtat, egyberészeset, szánkózáshoz, sétához és ha majd nagy hideg lesz,a babakocsiba. Viszont mindenképpen akarok vízállót venni, mert ez lesz az első igazi telünk, hagy üljön a hóba, ha akar és ha esik a hó, akkor is ki szeretném vinni.
2013. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért egy 20 hós már nem olyan kicsi, ő már megy a hóba. Fontos hogy vízhatlan legyen.
2013. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!