Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontos/hasznos a babakocsinál,...

Fontos/hasznos a babakocsinál, hogy legyen hozzá mózeskosár és babahordozó? Vagy elég a 2 funkciós kocsi. Téli baba lesz.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ha van hozzá, mert a sima sport kocsi elég hideg, míg a mózes körülöleli, a hordozót külön megvenni is tiszta macera és drágább is.

Én direkt többfunkciósat vettem, szerintem te is ilyet vegyél.Vannak már nagyon olcsón és összességében olcsóbban jön ki mint ha mindent külön kellene megvenni.

2010. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. én is hasonlóan gondoltam. tudsz esetleg márkát ajánlani ami olcsóbb?
2010. aug. 19. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem fontos. Nekem mindkettő téli, és sima 2 funkciósunk van. Nem a kocsi/mózes melegíti a babát, hanem a ruha, bundazsák és a plusz takarók. Én alájuk is tettem plédet. Hordozót pedig vehetsz olcsón a Teszveszen, azt úgysem használod sokáig. A gyerekülés meg még ráér.
2010. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze,hgy nem az melegíti, de talán abban nem éri annyira a hideg mint a simában.


Amúgy a baby merc és a kunert nagyon jó, talán 50-60 körül megkaphatóak és nagyon olcsók.

2010. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a széltől talán jobban védi. De nekünk nem volt (októberi baba volt anno a fiam) és annyira nem is éreztem hiányát. Az első 1-2 hónapban egy kölcsön kocsink volt, amit teljesen víszintesre lehetett állítani, de nagyon nem szerettem, már elég leharcolt darab volt, örültem, amikor le lehetett cserélni travel systemre. Mivel tél volt, eleve volt bundazsákunk, az bőven elég volt, nagyon hidegben még betakartam egy babatakaróval, és biztos, hogy nem fázott :) Meg mi havas, latyakos időben ikább kenguruztunk, úgy egyszerűbb volt, és melegítettük egymást :)
2010. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ket teli gyermekem van es nem volt mozesunk. Nem azert, mert nem tudtunk volna mozeses babakocsit venni, hanem azert, mert en nem tartottam fontosnak es tovabbra sem tartom.

Volt a babakocsihoz labzsak, illetve overallt is vettem meg az elso babanak, a masodik baba orokolte.

Volt esovedonk is, ha nagyon eros szel volt, akkor felraktam azt es igy a szel sem fujt be.

Biztos jo dolog, aki szeretne olyat venni, vagy akinek tetszik, nekem tovabbra sem kellene.


Hordozonk volt, van, lesz is, ha meg lesz 3. gyermekunk, mert autozni is sokat szoktunk, ahhoz pedig muszaj. Es nekem fontos volt, hogy a hordozot csatlakoztatni tudjam a babakocsira, mert a fiaim amig picik voltak kb ket perc alatt bealudtak az autoban es ha csak vasarolni, vagy ugyet intezni ugrottunk be valahova, akkor hordozostol kivettem oket, raraktam a babakocsira es fel sem ebredtek.

2010. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt, vagy ilyesmit ajánlanék.

[link]


Nekünk is Bergon van, bár régebbi modell és nagyon bevált, mert:

- elég tágas a belső tere, ami télen fontos az overál és plédek miatt,

- lassan másfél éves lányomnak is kényelmes,

- elég nagy az alsó rakodó része,

- rendesen bezárható télen, véd a széltől,

- strapabíró kerekek, könnyen irányítható, bár nekünk sima terepkerekes van.


Amire figyelj ennél:

- nehéz berakodni lentre, ha fekszik a baba,

- a kocsi állati nehéz üresen is, buszra, tömegközlekedni szerintem nem jó,

-vásárlás előtt nézd meg, befér-e a kocsi csomagtartójába, mert a miénket 60*50*100 méretre lehet zárni és nem fért be, de ez már csak otthon derült ki.

Így mi vettünk Pierre C.-t használtan ismerőstől, mostanában azzal járunk, a Bergon megmaradt itthonra séta kocsinak.


Ja,

mózes szerintem nem kell, inkább legyen egy jó hordozótok, egy kényelmes babakocsi, és otthonra akár egy pihenőszék, ami lehajtható vízszintesre.

Valami hasonló van nekünk. Sokszor jól jött, amikor mentünk rokonokhoz és a kocsi nem fért el a sok sütitől, vagy ahhoz kevés lett volna a rokonnál a hely, hát ezt elvittük, ebben ringatni, altatni és később etetni is lehetett. Most ez a "fotelja".

[link]

2010. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. aug. 20. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!