Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 hónapos babára elág lenne...

2 hónapos babára elág lenne egy harisnyanadrág bodyval?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mennyire jó harisnyát adni egy két hónapos babára. Rugdalózót szoktam bodyval, de jó lenne kpróbálni a harisnyát is. Szeretné szerintetek? Eddig még nem adtam rá.

Ha adnék rá akkor nem kellene rugdalózó sem.


2014. jan. 13. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Rugdalózót az én lányom soha nem látott, mert nem tartom őket szépnek, harisnyát+bodyt kapott májusban, amikor megszületett, de ilyen időben nadrágot is adnék mellé (pamutot persze, esetleg olyat, aminek lábfeje is van). Hosszú ujjú body alá meg tutira kapna ujjatlan bodyt is.
2014. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Így öltöztetem:

rövid vagy űjjatlan body, rá egy hosszú újjú és egy rugdalózó.

De a harisnya szerintem melegebb lenne mint egy rugdalózó.

2014. jan. 13. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet adni rá harisnyát. Attól függően meg, hogy milyen meleg van nálatok a lakásban, lehet rá adni rövid- vagy hosszúnadrágot, rövidujjú bodyt pólóval vagy pulóverrel, vagy csak hosszú ujjú bodyt magában. Az én 1 évesem harisnyában, rövidnadrágban és hosszú ujjú bodyban van itthon (22-23 fok van).
2014. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges a két body meg még a rugdalózó, szerintem az nagyon meleg, hacsak nincs 20 fok alatt nálatok a hőmérséklet. A normál (nem nagyon vastag) harisnya szerintem nincs olyan meleg, mint egy body.
2014. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21-22 fok van nálunk állandóan.
2014. jan. 13. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a két body, meg harisnya, meg egy vékony hosszúnadrág.
2014. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hosszú rövid ujjú body, plüss rugival szebb, mint egy hosszú ujjú body, harisnyával. A harisnyát verzió olyan, mintha csak félig öltözött volna fel a gyerek. Kislánynak oké, ha ban rajta egy ruhácska, de fiún idétlen.

Na meg sok harisnya derekán szoros a gumi, nem kényelmes a picinek.

2014. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is igy gondolom ahogy a 7-es, nekem is olyan mintha félig lenne felöltöztetve harisnyában.
2014. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hosszú ujjú plüssrugi rövid ujjú bodyval, esetleg kiszoknival a 21 fokos lakásban sokkal praktikusabb szerintem mint a két body+póló+harisnya+nadrág. Meg szerintem szebb is. Nekünk volt plüss kétrészesünk is. Ők még nem mozognak annyit, meg nekünk családi házunk van, mindig tartottam attól, hogy fáznak télen.
2014. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korban általában egy hosszú ujjú body+ ujjatlan rugi vagy rövid ujjú body+h.ujjú rugi volt mindkét csemetémen. De néha volt rajtuk harisnya,amire ráadtam a body-t. Tehát a bodyt a harisnya felett kapcsoltam össze,így nem csúszik le a harisnya és jópofán néz ki. Fiam még pelusos 2 évesen és a mai napig a legkényelmesebb kombináció. A gatya folyton lecsúszik vagy szoros, a zokni szintén lecsúszik vagy szoros. 2 hónaposra is simán ráadhatod :)
2014. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!