Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy fiú lehet kint rövidnadrág...

Egy fiú lehet kint rövidnadrágban és harisnyanadrágban?

Figyelt kérdés
5 éves fiam akar nagyon így kimenni. Most még arra hivatkozok, hogy hideg van, de később mit mondjak? Az oviban bent így vannak.

2012. ápr. 26. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát kissé fura. Nálunk is sok kisfiú van így öltözve a csoportszobában, amit nem is nagyon értek, mert reggel sincs olyan hideg, hogy harisnya kelljen a nadrág alá (pl. farmer), bent meg miért nem jó egy melegítőnadrág?


De ha mégis van harisnya, akkor arra egy vékony szabadidőnadrág kintre tökéletes. Én biztos nem öltöztetném a fiam harisnya+sort kombinációba, de nem izgat különösebben, ha más megteszi. Azt mondanám, hogy lányos.

2012. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lenni lehet, csak szerintem hülyén néz ki így együtt. És praktikusnak sem gondolom. Esik-kel a gyerek az udvaron, tiszta kosz lesz a harisnya, majd bemegy a csoportszobába, és egész nap abban a dzsuvás harisnyában van...
2012. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én még bent sem adnám rá,tök gáz,ahogy kinéznek rövid gatyában és harisnyában
2012. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka!Ha a gyerekének ez tetszik,akkor ne tagadja meg tőlle!Én ugyanígy voltam ovis koromban öltöztetve.Az ovónők mondták a szülőknek,hogy nyugodtan adjanak ránk harisnyát,így egész nap abban voltunk.Ezért nem is volt közömbös ez a ruhadarab és nem is számítotthogy fiú vagy lány az illető.Annak idején mi a bordás pamutharisnyát hordtuk,és én egészen 10 éves koromig viseltem,igaz már a nadrág alatt.Őszintén szólva nekem tetszett ez a rövidgatya-harisnyanadrág kombináció,sok szineset hordtam így(piros,kék,drapp stb),de a fehéret szerettem a legjobban.Volt olyan,ha utaztunk valahová így öltöztettek fel.Ezért mondom önnek,mivel kisfiúról van szó,olyan harisnyát tessék ráadni ami nem túl rikító.Pamutot,de ne mintásat,hanem egyszínűt,és kérdezze meg tőlle milyen szineket szeret.Kapható sima felületűben,és bordás változatban,az utóbbit ajánlom mert sokkal strapabíróbb én már csak tudom!Szóval csak nyugodtan,de a nyárra való tekintettel,ha továbra is harisnyát óhajt az ön fia felvenni,inkább adjon rá zoknit.A kánikula miatt úgyis magától leveti.Örülök,hogy segíthettem a válaszommal!
2012. ápr. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megint a 4.válaszoló vagyok.Csak annyit,hogy nem értek egyet az első három válasszal.Miért ciki ha egy kisfiún harisnya van?És miért kell ezt ilyen gázos mentalitással felfogni?Ha majd szoknyát,balerinacipőt,blúzt akar viselni na majd akkor lesz miért aggódni!Hihetetlen,hogy egyes emberek ilyen negatívan gondolkodnak,SORRY!
2012. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvasni, és mondatot értelmezni tudni kéne, kedves utolsó. Nem a harisnya a ciki, hanem a harisnya+ SORT a fura. És totál értelmetlen.
2012. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Szerintem nem tök értelmetlen a harisnya+sort összeállítás egy kisfiúnak.Igenis praktikus ruha mert melegíti az egész lábat a derékig,és még a zoknit is helyettesíti.Ebben a szerkóban max óvodás koráig lehet öltöztetni,suliban már semmiképp.A nadrág alatt hordja a harisnyát.Az óvodában is így kérik az ovónők,hogy a gyerekeken hagyják a szülők a harisnyát,és biztosan meg van rá az okuk.Annak idején mi is ebben a cipőben jártunk,ugyanez volt a kérés.
2012. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ő lesz a következő SP. Lője le minél előbb!
2012. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. Az ovinkban a fiúkon rövidnadrág van és nejlonharisnya.
2012. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem annyira célszerű. Könnyen elszakad.
2012. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!