Piroska és a farkas kérdése:

Tesco-s babaruha?

Figyelt kérdés
Vettem egy csomag 0-0-s méretű, rövidujjú body-t a tescoban, Kimostam őket, és nem vagyok biztos benne, hogy nem mentek össze. Mivel nagyobb ruhácskák még nincsenek, nem tudom összehasonlítani. Aki esetleg vett vagy használ ilyet, megtenné nekem, hogy leméri középvonalban, begombolt állapotban, hogy a nyakától a patent aljáig hány centi? Köszönöm előre is!
2014. jan. 24. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A címkéje nincs már meg? Mert arra rá vannak írva a méretek!!
2014. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a cimkén csak annyi van, h 56 centméteres, 4, 5 kg-os babára jó. De a body konkrét mérete centiben megadva nincs a cimkén, most néztem meg. Pedig felugrottam a géptől, hogy mekkora ötlet :)
2014. jan. 24. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:

0-0-s ruha az a totál újszülött. Inkább a koraszülött mérethez áll közelebb.

Maximum 56-os méret, ami úgy kb. 1-2 hétig lesz jó.

2014. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tessék : [link]


Itt megtalálod az összeset :)

2014. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk vannak Tesco-s bodyjaink (nagyobb méret), 40 fokon szoktam mosni, még soha nem mentek össze. Ha leendő babádnak lesz, akkor érdemes nagyobbat is beszerezni, lehet hogy már születésekor nagyobb lesz, mint a 0-0-s méret.
2014. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen be kell szereznem nagyobb méretet, ezt tudom. Sőt van, akire az 56-os eleve kicsi :) de úgy voltam vele, ha 1-2 hétig jó, akkor is veszek egy csomaggal, akciós volt :) A gond az, h véletlenül olyan prograomn mostam, ami alapból 60 fokon mos. Persze valóban az a leegyszerűbb valószínűleg, hogy ezt hagyom, vagy összement, vagy nem, vagy jó lesz rá, vagy nem, és a soron következő méreteket beszerzem.
2014. jan. 24. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az a szomorú, hogy a babholmikat kb 30 max 40 fokon lehet mosni. Még a lepedőt is...
2014. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 hónapos, 5 kg-os a babám, még mindig 56-os bodykat hord, csak a rugikból váltottunk már 62-re, de azt is csak 1 hete, úgyhogy nem biztos, hogy csak 1-2 hétig lesz jó.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, lemértem egy F&F-es bodyt, ami 0-3 hónaposra való. Hossza 33 cm (hátsó nyakától a bekapcsolt aljáig), szélessége 21 cm (hóna alatt mérve).

2014. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, kedves utolsó : )
2014. jan. 24. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Rá van írva a babaruhákra, hogy hány fokon lehet mosni őket.

Na, én beraktam egy F&F-es rugit a 90 fokos mosásba, majd a legdurvább programon a szárítógépbe.

Lemértem, egy mm-t sem ment összébb!

2014. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!