Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan öltöztetnétek fel ha...

Hogyan öltöztetnétek fel ha nem szereti a harisnyát?

Figyelt kérdés
Mikor babámra adom a harisnyát elkezd ordítani. Hogyan öltöztetnétek akkor fel ha azt nem szereti? 13 hetes baba
2014. jan. 30. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sosem adtam rá harisnyát. Most sem adok 5 éves. Body, rugi bentre elég volt. Ha kimentünk overál, pléd, lábzsák.
2014. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért próbálkoznék még a harisnyával. Legyen pamut és inkább kicsivel nagyobb, de nehogy szorítsa valahol. Nekünk volt anno kicsi méretű legginsünk , annak nincs lábfeje, de az is passzos. Esetleg próbálkozz azzal.
2014. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk is van leggingsünk, H&M-ben lehet kapni "fiúsat" is. Amúgy ha kimegyünk, akkor én úgy öltöztetem, hogy body, rugi, pulcsi, kantáros farmernadrág, vastag zokni(k), kabát, sapka. Így is két réteg van alul, nem kell feltétlenül harisnyát adni rá.
2014. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korában soha nem adtam harisnyát a babánkra. Rugdalózó volt rajta és arra adtam rá a kinti öltözéket.
2014. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyen kis korában nem adtam rá harisnyát, lábas nadrágot használtunk, szerintem sokkal jobb egy ilyen picinek
2014. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!