Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött babát hogyan öltözte...

Újszülött babát hogyan öltöztetnétek fel mikor viszitek haza? Január végén fog születni.

Figyelt kérdés
Teljesen tudatlan vagyok a témában. Első baba. Autóval fogunk hazajönni. Rengeteg ruhát kaptunk, mindene megvan, mégsem tudom, hogyan öltöztessem majd fel. Hideg időre számítok. Amire én gondolok: egy hosszú ujjú body, egy meleg plüss rugi, és arra még valami prémes kezeslábas, sapka, kesztyű, takaró. Kellene még valami?

2014. jan. 14. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó, sapka, overál, A babyhordóra takaró, amit az autóban természetesen leveszel
2014. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hosszú újjú body,rugdalózó,kezeslábas,sapi,kiskesztyű,takaró.

Amint van a kocsiban fűtés,akkor takaró le,kezeslábas széthúzva.

Jan végén nem lesz -5 foknál hidegebb.


Ha mégse jól jósolnánk,egy kisharisnya legyen előkészitve.

2014. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Akkor majd ezekből készítek össze. :)
2014. jan. 14. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Én több ruhácskát készítettem össze, majd a kórházban, hazahozatalnál eldől, mert lehet 10 fok is és 0 is.

1.Hosszú ujjú body, harisnya, vékony rugi, kardigán, overall. (Természetesen sapka és kis kesztyű)

2. Hosszú ujjú body, harisnya, vastag (plüss) rugi, vastagabb kardigán, tutyi, overall.

Két sapit is bekészítettem, egy vékonyabb pamut sapkát és egy vastag plüsst is, mert azt a javaslatot kaptam, hogy a kettővel tutira megyek, ha nagyon hideg van. Ez esetben a vastag sapkát le is lehet venni a fűtött kocsiban.

Plédet is készítettem elő.

Igazából arra az időre kell felöltöztetni, amíg kiértek az autóhoz, és a kocsiban nem lesz kellemes meleg. Túlfűteni sem jó az autót, mert rosszabb a hirtelen hőingadozás, mint az egyenletes hűvös.

2014. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lánykámat pont 4 éve 2010.01.15.-én hoztuk haza a kórházból.

Egy h.ujjú body,plüss rugi,a hozzá való sapi és bundazsák volt rajta. Takarót raktam rá,mikor beraktuk a hordozóba és levittük a kocsiba. A sapira ráhúztam a bundazsák kapucniját. Bőven elég volt,pedig akkor nagyon tél volt :)

2014. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lanyom is teli baba volt. En hosszu ujju bodyt adtam ra, zozoknit, pluss rugdalozot, bundazsak, cernasapi, vadtag sapi, pled.
2014. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!