Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ajánlanátok üzletet Bp belső...

Ajánlanátok üzletet Bp belső kerületeiben ahol normális áron kaphatok plüss vagy frottír hosszú ujjú hálózsákot 80as méretben?

Figyelt kérdés
Szinte sehol nincs, csak pamut, a brendon, Mária bababolt termékeit picit sokallom az 5ezer forintos vagy afeletti áraival...
2014. febr. 7. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz új holmihoz, a Keletinél van egy nagy Háda turi, ahol csak csecsemő és gyerekruhák vannak. Ott biztosan kapsz.
2014. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. hát, ha más nincs... de számomra hihetetlen, h 3500-3800 Ft környékén nem lehet újat kapni. Ezért is gondoltam, h biztos van, csak nem tudom, hol "kell" keresni... :)
2014. febr. 7. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Aldiban voltak ilyenek pár hete, úgyhogy esetleg lehet pár beragadt darab, de szerintem azok is 5000 körül voltak, mert én is letettem róla, hogy drága...


De én pl megkérdezném tőle, hogy nem készít-e plüssben, bár flanel is hasonló melegebb..

[link]

2014. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elefániban van plüss hálózsák.

[link] ez nagyobb, de van mindenféle méretben

boltok: [link] a XI. kerületben is van és a VIII. Baross utcában is. Én ezeket szoktam venni.

2014. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket:)
2014. febr. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!