Mi a velemenyetek errol a ciporol, mint elso cipo?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 18. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt néztem ki (csak másik színben) a kislányomnak. Nem tudom, hogy milyen, nem ismerem ezt a márkát, de egész jónak tűnik. Az én lányom már 2 hónapja stabilan jár és van egy téli bakancsa, de tavaszra én is ezt a Falcon cipőcskét nézegetem.
2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg.
2014. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt a markat dicserik, de magat a cipot nem lattam, fogtam. Miert nem venned meg utolso?
2014. febr. 18. 20:29
 4/17 lcs ***** válasza:
a lányomnak volt ilyen, csak fűzős változatban, én úgy láttam, hogy kényelmes neki, szépen ment benne :)
2014. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Elolvastad?

Engedi a színét, mert mint írja, befogja a lábat, kezet ha hozzá nyúlsz.

Mint írja, vigyázni kell rá, mert könnyen kopik.

Egy 1 éves gyerek meg esik kel, hamar tönkre vágja

2014. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Termeszetesen elolvastam es mindegyik ciponel ezt irja (szinezodes, kopas). Ez egy sablon szoveg.
2014. febr. 19. 11:37
 7/17 A kérdező kommentje:
#4-es! Hajlekony a talpa?
2014. febr. 19. 11:38
 8/17 lcs ***** válasza:
nekünk padlizsán színű van, de én nem vettem észre, hogy bármit is megfogott volna, vagy hamar lekopott volna..ja, és már kb 2 másik gyerkőc is horda, mert kölcsön adtam, és kb egy lehelletnyi kopás van az orrán...megfelelően puha a talpa szerintem, és ami ilyenkor az "első lépéseknél" lényeges - legalábbis ezt hallottam ortopéd dokitól - hogy nincs benne haránt emelő, tök egyenes a talpbetétje.
2014. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Ez a szinengedes kotelezo kiiras lehet, meg a feher ciponel is ott van. Hamar beazik?
2014. febr. 19. 12:30
 10/17 lcs ***** válasza:
hát a beázásról nem tudok nyilatkozni sajna,mert esős időben nem hordtuk, max az udvarról bement benne a házba, de az nem volt egy nagy táv. de viszonylag magasan jön fel a gumi rész a szélén, szóval egy kis nedves úton (ha nem esik az eső, csak nedves az út) azért nem hiszem, hogy beázik :)
2014. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!