Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem tudnak megszabadulni a felhalmozódott gyerekruháktól, amik már nem kellenek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én pl. ilyen vagyok. Lusta vagyok feltölteni valamelyik aukciós oldalra.... Szívesen odaadom bárkinek aki eljön érte csak szűnjenek meg a dobozok.
2014. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
neked is túl sok van, vagy szeretnél babaruhát?
2014. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok, de átvitt értelemben, mert nem is akarok. Sajnálom őket eladni, olyan szép és emlékezetes mind. Na meg, fiatal is vagyok még, most jön a 2. gyerkőc, de összesen 7 felesleges dobozzal van kint.
2014. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én át szoktam válogatni amit már kinőtt a lányom és a helyi TEGYESZ-nek adom oda... minden méretű ruhákra nagy szükségük van és nagy segítség nekik... tudom ajánlani másnak is :)
2014. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. lányod vagy fiad van? :)
2014. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 2 lány 1 fiú. Ő még csak 6 hónapos, szóval fiú ruhám nincs sok. Inkább lány.
2014. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 7 hónapos lesz nemsokára, akkor mindenképp tárgytalan :-))
2014. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves 1.! Megírod merre laksz? Két barátnőm is keres babaruhát, az egyik kisfiúnak, a másik kislánynak.
2014. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen nálam is ez van.
2014. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eleinte en is sajnaltam elajandekozni oket, mert a fiam elso ruhaira logikatlanul sokat koltottunk.A tarolastol sajnos nehany darab besargult.

Igazabol a hulye markamaniam miatt most is sokat koltok gyerekruhara,de tanultam az elso esetbol,es amint kinovi elajandekozom oket.Sokan szoktak tolunk kerni,neha nem is jut mindenkinek.Persze mindig akadnak olyan 1-2 alkalommal hasznalt darabok,amikert faj a szivem:)

2014. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!