Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Scamp ruhák minőségét milyenne...

Scamp ruhák minőségét milyennek tartja aki már rendelt tőlük?

Figyelt kérdés
4 éves lányomnak szeretnék rendelni nadrágot, atlétát. A honlap azt írja, hogy a 100% pamutból készült termékeik mosás után összemehetnek. Volt már valakinek ilyesféle tapasztalata scamp ruhákkal?
2014. márc. 3. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb. Nekem még soha nem ment össze, sok mosás után is ugyanolyan szép állapotú, nem kopott és bolyhos. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, nem nyúlik.
2014. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lányom is 4 éves, van pár Scamp cucca. Én nagyon szeretem az anyagát, tökéletes pamut. Nekünk sem ment össze, bár én 40 fokon mosok. 60 fokon biztos összemenne.
2014. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem rendeltük, ahnem úgy kaptuk ajándékba. Body van csak, arról tudok nyilatkozni:) Nagyon jó minőségűek!!
2014. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jók!
2014. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem. Rugdalózónk van Scampes, 3 hónap alatt pattogni kezdett a minta az elején, pedig kifordítva mostam 40 fokon, az alsó patent mellett pedig szakadni kezdett az anyag.
2014. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb!

A ruháink döntő többsége onnan van. Van body (csináltattunk egyedi feliratosat, meg Supermanest is), egy halom nadrág (az a melegítőalsó szerű nadrág a legjobb), és rengeteg felső (onnan is jópár csináltatott, szinte bármit megcsinálnak).


De a legjobb a hálózsák volt, IMÁDTA a gyerek, sajnos már kinőtt ebből a korszakból. (és most komolyan, 3-4000 Ft egy hálózsákért míg a boltban 5000-től kezdődik... Egyedül a legvastagabb hálózsák volt rossz vétel, túl vastag volt neki).


Illetve van onnan még pár takarónk is, na azok a legjobb befektetés szerintem. Puha, selymes, szőrös, mindig azt markolássza a babám amikor alszik, IMÁDJA.


Csak ajánlani tudom, gyors és pontos kiszállítás, rendkívül szolgálatkész ügyfélszolgálattal.


Ja egyébként a ruhák egy részét örököltük egy 4 éves kislánytól, és ugyanolyan jó minőségűek, a minta egyáltalán nem kopott le nekem (pedig csak simán bedobom a mosógépbe) a szín talán egy picit fakult.

2014. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is "body-szinten" tudok nyilatkozni, de ebben a legjobb a Scamp. 60 fokon mosva úgy tartja a formáját, ahogy egyetlen másik márka sem.
2014. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok mindenünk van onnan, nagyon szeretem. A zoknik nem jöttek be egyedül: nem elég puha az anyaguk, kicsi, szűk a méret, szorít a bokánál. Pedig olyan szépek :(
2014. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. voltam: szóval szerintem a zoknik össze is mennek egy kicsit. A többi holmi nem ment össze, és tényleg jó anyagú. Mondjuk a vastag melegítők szerintem egy kicsit sprödebb anyagúak, de a vékony nacik, pólók, bodyk szuperek.
2014. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!