Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Kövérség befolyásolhatja a...

A Kövérség befolyásolhatja a sperma minőségét?

Figyelt kérdés
Párom elég kövér, és egy éve nem jön a baba nálunk. Felmerült bennem ez a kérdés, de nem tudom van e alapja...
2014. jan. 9. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én nem hiszem hogy befolyásolja. Én párom sem mondható vékonynak (jelenleg közel jár a 100 kg-hoz) , van már egy kisfiunk és 5 hetes vagyok a másodikkal.
2014. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok, Boldog babavárást! :)
2014. jan. 9. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja. Egy ismerősöm nemrég emiatt szánta rá magát a gyomorszűkítő műtétre. Egyébként nagyon egyszerű kideríteni. Elmegy egy spermavizsgálatra és megtudja. A férfiak kivizsgálása jóval egyszerűbb, mint a nőké.
2014. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a kövérség oka lehet hatással a sperma minőségére. Ugye az ok az millió lehet: pl.: cukorbetegség. De ahogy előttem is írták, a férfiaknál ezt is sokkal-sokkal könnyebb kideríteni, csak ugye nehezebben szánják rá magukat:).
2014. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!