Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ilyenkor kell még harisnya...

Ilyenkor kell még harisnya nadrághoz? Mikortól nem kell?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 10 fok fölött már csak egy vastagabb gatyót adok zoknival.
2014. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kislányom kiscsoportos ovis. Az oviban leggingsben van, arra ma egy kantáros, béleletlen farmernadrágot adtam. Kint játék közben szerintem kell még alá egy réteg.
2014. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem idetartozik, de azért megosztom veletek. 2-re vittem ovodába a gyereket, 3 éves, az egyik anyuka orosz, ikrei vannak, mindkét gyereket ugy hozza-viszi az oviba, hogy vastag overáll van rajtuk, plusz, sapka, sál, kesztyü :D ma szoltak neki az ovonök, hogyha lehet váltson már tavaszias viseletre :D mert hát itt a tavasz, kint 15 fok van :D
2014. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Max. akkor, ha reggel 10-ig hosszabb időt van kint, pl. ha gyalog mentek valahová.

Én is kb. 10 fokig szoktam 2 réteg nadrágot adni a gyerekekre, de mindig mérlegelem, hogy mit fognak kint csinálni.

2014. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

játszótérre, kinti barangoláshoz még két réteget adok rá, de "városi sétához" már csak zokni+nadrág. persze attól is függ, hogy milyen idő van, és milyen napszak van.

én is utálom már ezt az öltözködősdit, de már nemsoká itt a tartós jó idő!

2014. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lcps válasza:
18 éves kortól
2014. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én már régóta nem adok harisnyát rá csak legings és farmer vagy vastagabb nadrág.
2014. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és ovis .
2014. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem adtam rá már egy pár hete harisnyát.

Kivétel, ha szoknyában van az oviban, mert akkor reggel a harisnyára még azért ráhúzok egy nadrágot.

A kicsire (20 hónapos) sem adok harisnyát.

2014. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindíg magamból indulok ki. Ha én még én is veszek, akkor adok, ha már nem, akkor nem adok rá. Ma jó idő volt délben, de én még ilyenkor javában veszek harisnyát nadrág alá. Talán majd áprilisban el lehet hagyni.
2014. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!