Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rövidnadrág-harisnya párosítás...

Rövidnadrág-harisnya párosítás kényelmes viselet kislánynak az óvodába?

Figyelt kérdés

Nyárról van egy csomó rövidnacink (farmer), ha azt venné fel az oviba és alá harisnyát vagy leggingset, az mennyire kényelmes szerintetek? Szoktátok így öltöztetni?

Mindig csak szoknyában van bent.


2013. szept. 26. 14:36
 1/7 klopusz ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha otthon kipróbálod. Tud-e benne játszani? Nem csúszik le a dereka? WC használat után rendesen vissza tudja venni?


Lányaim mindig csak szoknyában voltak az oviban, harisnyát nem hordtak. A fiamra meg eleve nem adtam harisnyát, csak rövidgatyót.

2013. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányoknál nálunk polo harisnya és egy egyberuha van.

Fiamon furán mutat a harisnya rövidnacival,de harisnya le majd fel ha udvarra mennek,az meg macera.Sajnálom ilyenkor h nem lányom van.

2013. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sosem értettem ezt az öltöztetést,de leesni biztos nem fog róla.

bár ha a hőmérséklet megengedi,én a harisnyára egy vékony hosszú nadrágot adnék,az azért látványra esztétikusabb. ha nem,akkor marad a rövid. csak harisnyában gondolom nem lehet. viszont a leggings az nadrág. arra minek rövid naci?

2013. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyáron itthon már adtam rá rövidnaci alá leggings-et, amikor hűvösebb volt. Végül is nem panaszkodott.

Igazából nem is most őszre gondoltam, amikor amúgy is állandóan öltözködniük kell (le a benti ruha, fel a kinti), hanem télen, amikor overállba jár, és bent már csak a rövidnacit kell rávenni a harisnyára. Ha kimennek akkor csak azt kell levenni, úgy ahogy a szoknyánál.


Amúgy nekem tetszik leggingssel is, nekem egyáltalán nem fura.

2013. szept. 26. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kényelmes neki, meg nehézkes wc-re menni. Ott azért várni kell, lehúzni a nadrágot, leggingset hosszú idő.

Kislányom kiscsoportos, leggingset adok rá tunikával, nem kap se szoknyát, se rövidnadrágot.

2013. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányomon az oviba bent legings van poloval harisnya nem kell mert melegvan az oviba télen is .
2013. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom így öltözött az oviban. Nagyon kényelmes neki, szereti, most télen is így fog öltözni. Amikor kimennek az udvarra, csak magára rántja az overállt és kész. Nem kell öltözködni :)

(és mondhatjuk, hogy divatot teremtettünk a csoportban :))

A wc-re menés egyáltalán nem jelentett problémát.

2013. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!