Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tetszene neki? Világító,...

Zsuzs_i kérdése:

Tetszene neki? Világító, zenélő teknős LED-es csillagkép kivetítő

Figyelt kérdés
9 honapos elnezegeti? egyebkent mennyibe kerul eredetileg? most hasznaltan talaltam 3000 ft
2014. márc. 20. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Újan is ennyi, a praktikerben most 2500 láttam. Használtan ennyit nem adnék érte. Va amelyik gyereket leköti, van amelyiket nem.
2014. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a 4 éves imádja, a kisebbeket nem érdekli. Viszont ez tényleg gyerekfüggő. Nálunk "zsák bolha" mindegyik, nem tudnak nyugton maradni, alvásnál viszont hasra fekszenek, és egyedül alszanak. Szerintem akkor meg zavarná őket.
2014. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb másfél hónapja vettem a tescoban 2500 ft-ért. A 3 évesem szereti, amíg elalszik éjjeli fényként funkcionál. A kicsit nem különösen hatja meg :D
2014. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hol láttad 3ezerért?
2014. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!