Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop - Tv összekötés!...

Laptop - Tv összekötés! Lehetséges? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Lenovo G580-as laptopom és szeretném összekötni a tv-el ( [link] hogy a tv-m legyen a monitor! Vga-Scart kábellel szeretném. A vga kimenetet lehet állitani a laptopon, vagy mindenképp szükséges egy aktiv eszköz? Köszi a válaszokat előre is!

2014. jan. 23. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
beko tv-m van sajna nem tudom a sorozatszámát, és csak 1 scart aljzat van rajta!
2014. jan. 23. 20:14
 2/4 Német_Tibor ***** válasza:

HDMI biztos nincs rajta?

Ha nincs akkor VGA-Scart kábelt keress, és laptopra rádugva észleltetni tudod a TV-t.

2014. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs rajta hdmi sajnos, nem mai gyerek már a tv:) Van vga-scart kábelem, de vhogy nem akar működni vele. próbáltam powerstrippel állígatni, de nem értek a powerstriphez! próbálkozok még, köszi a választ!
2014. jan. 24. 10:46
 4/4 Német_Tibor ***** válasza:
Ha régi a TV nagyon, akkor szerintem nem fog menni:(
2014. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!