Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pofátlanság a baráti körben...

Pofátlanság a baráti körben ajánlgatni 500 Ft/db áron kinőtt gyerekruhákat? Inkább tegyem fel aukciós oldalra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baráti körödben szokás cserélgetni, használt gyerekruhákat adni, akkor igaz nem pofátlanság csak furcsa. Én a barátaimnak ingyen adtam oda a gyerek ruhákat, főleg ha tudtam, hogy rá van kényszerülve.

Ha nem akarsz kellemetlenséget, inkább áruld aukciós oldalakon.

2014. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem pofátlanság de én nem tenném meg. Tedd fel az internetre vagy vidd bababizományiba.
2014. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátoknak, vagy akiről tudom,hogy jól jönne neki,és odaajándékoztam,nem tudtam volna pénzt elfogadni!
2014. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen viszonyban vagytok. A családban és a nagyon szűk (3 család) baráti körben nem fogadok el érte semmit, a tágabb baráti körben meg megegyezünk egy reális árban. Biztos van olyan, aki rossz néven veheti az ilyesmit, inkább csak annak ajánld így fel, akiben biztos vagy, hogy nem veszi sértésnek.
2014. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én több zsáknyi babaruhát kaptam az ismerösöktöl, pedig mind márkás (baby gap, ralph l., benetton stb) volt, némelyikben még cimke is...nálunk ez fel se merül, hogy valaki pénzt kérjen érte, vagy hogy ajánlgassa nekem 500ft-ért. én is majd ugy, kimosva átadom valakinek, ismerösnek vagy ismeretlennek.
2014. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tedd fel aukciós oldalra, vagy ha a faceen helyi börzés klub tagja vagy, akkor oda.

Nekem furcsa lenne barátoktól pénzt kérni.

2014. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nekem is furcsa volt, az egyik barátnőm mondta, hogy ajánljam körbe, ő is úgy csinálta. Inkább felteszem valahová csomagban.
2014. ápr. 24. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"baráti körben" ingyen adjad,jó tett helyébe jót fogsz kapni.
2014. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen pénzt akarsz csinálni belőle (mert mondjuk te is sz@rul állsz), akkor inkább tedd fel a netre vagy járj vele baba börzékre, bolhára vagy nagyon max facebook (és akkor a fent lévő ismerőseid is látják). Ellenkező esetben, hasonlóan az előttem szólókhoz minősitést, ill. ellenséget szerzel magadnak. A facebookos bulihoz még hozzá teszem, hogy még így sem biztos, hogy nem nyersz néhány minősítő megjegyzést a baráti körben, mert ezeket a dolgokat nem hogy barátoknak, de még ismerősöknek valóban ingyen szokták oda ajándékozni.

Talán hihetetlen, de még a mai világban is működik a dolog: jó tett helyébe jót várj!

2014. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!