Budapesti anyukák! A 8-9. kerületben hol tudnék venni poncsó törölközőt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is kerestem égen földön de nem találtam,abban reménykedek jön a nyár és lesz most már készleten. Mi végül itt vettünk, de az csak kapucnis [link] Ha találsz valahol kérlek írd meg! Mi Tescoban szoktuk nézegetni, de ott sincs még, de tavaly volt, de mire megint mentem már elfogyott.
2014. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lidl-be most akciós, ha van arra
2014. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lidl-be csütörtökig akciós, én is ott vetten a kislányomnak. Van lányos és fiús mintájú.
2014. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lidl, szintén, de a KiK-ben is vettem már kettőt. (Lurdy, Corvin Plaza)
2014. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg is voltatok vele elégedve? Mert én vettem már pár ruhát és hát nem annyira voltak jó minőségűek. De ha elégedettek vagytok akkor már megyek én is megvenni! 1 voltam
2014. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3.vagyok.


Ilyet most vettem először, de ruhát nagyon sokszor vettem már és meg vagyok elégedve velük.

2014. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lidl-be vettem, bár nem a mostani akcióba, de szerintem ugyanaz van most is max a mintája más, tök jó minőség!!!!
2014. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Akkor ma útba ejtek egyet, remélem még lesz! 1 voltam!
2014. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Király Frenklin válasza:
CSAK A NYÓCKER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!