Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Valaki tud olcsó babaruhákat,...

Kocka Cyca kérdése:

Valaki tud olcsó babaruhákat, babaholmikat?

Figyelt kérdés

Csesztetős kommentektől kíméljetek, tudom hogy ha valaki gyereket vállal ,akkor legyen hozzá kezdő tőke. De ha az ember mindig azt nézi hogy anyagilag hogy áll,szerintem sohasem lesz gyereke.

Konkrétan babaruhákat, pelenkázót ,babahordozót ,Babakocsit,etető széket keresek.Aki esetleg tud olyan oldalt ahol Mindezt olcsón megtalálom az kérem írjon. Akár privátban,akár itt!



2014. júl. 16. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szia.vannak hasznalt gyerekruhaboltok,vagy turkalok.en hasznalt gyerekruha boltba vettem nagyon sok mindent.:) vagy neten is sokszor hirdetnek.
2014. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
helyileg hol laksz?
2014. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Babaruhák ismerősöktől, rokonoktól,

Háda (főleg a kilósban. A Nagy Lajos király útjánál a hónap elején vagy épp végén-mikor hogy jön ki féláron szokott lenni, 1500/kg.)

A többi:

Szívességek.hu

Vatera

Jófogás

OLX

2014. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Facebook adok veszek baba mama csoportokat tudom ajánlani keres rá helyileg. Pl győr adok veszek baba mama csopor. Hádát is tudom ajánlani vagy a turikat. Tescoban is ki lehet fogni akciós új cuccokat. Esetleg ha van baba börze a környékeden az is jó vagy a baba bizományik.36hkm
2014. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aukciós oldalakon nagyon olcsón lehet kifogni a babaholmikat. Ezen kívül olcsó az Ikea (bababútorok), Tesco f&f (babaruha), esetleg Minimanó/Babaszafari, ha megválogatod, mit is szeretnél. A Brendon pl. alapvetően drága, de van néhány olcsó és jó babakocsijuk (bár ezt is érdemes használtan venni, de mi pl. nem is használunk babakocsit, csak kendőt, ezzel jelentősen spóroltunk). Az a lényeg, hogy ne egy helyen akarj megvenni mindent, hanem válogass, mert valahol ez olcsó, máshol az, így sokat tudsz spórolni!
2014. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A felsoroltakon túl nálunk a védőnői szolgálatnál is van egy faliújság kifejezetten ilyen magán hirdetéseknek, ott is mindig van valami.

Keress a környéketeken bababizományit vagy használt bababoltot, és figyeld az akciókat.

2014. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Merre felé laksz?Milyen nemű babának kellene?

Rengeteg kislány babaruhám van,szivesen elküldöm neked őket,ingyen! :)

2014. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A facebook-on működik egy baba-mama csoport a környékbelieknek nagyon sok taggal, jó árú holmikkal.

Talán a tzi körzetetekben is van hasonló, keress rá!


Ha nálunk valami akad, amit nem tudok örökíteni vagy tovább felhasználni, akkor a védőnőhöz viszem.

Talán ott is lesz lehetőség, érdemes megkérdezni.


Én mostanában a helyi "lomisnál" veszek gyerekruhákat. Ausztriából való, márkás, szép homik, potom pénzért.

2014. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Rengeteg cuccom van eladó:
2014. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia,mi baba bizományiban veszünk sok holmit(ruhákat,vannak játékok,etetőszék,most autós ülést fogunk onnan),nézz szét a lakóhelyeden,van-e ilyen.Emellett a facebook-on vannak helyi babás csoportok,ahol szintén lehet jókat venni. Babakocsit neten vettük,az apródon.

A második mondatodat én is írhattam volna :-)

2014. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!