Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olcsó babaholmikat árusító...

Olcsó babaholmikat árusító boltot tudtok a neten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy egészségügyi intézmény számára szeretnénk adományozni babaholmikat / bili, cumi, textil- és eldobható pelus, m.a. pohár, kancsó, körömvágó.../, de ahonnét rendeltünk volna a fele holmi nincs készleten. Sürgős lenne, mert a jövő héten szeretnénk átadni. Tudtok a neten olyan boltot, ahol egyben minden megkaphatnánk és olcsón? Köszönöm előre is, aki segít!
2011. júl. 26. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
www.babaholmiolcson.hu
2011. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt az oldalt már néztem :) Valójában itt csak nagyobb cuccokat találtam, cumit, ollót, textilpelust.. nem :(

De azért köszönöm!

2011. júl. 26. 15:31
 3/3 anonim válasza:

www.babaholmiolcson.hu


Mi itt vásároltunk. És minden apróságot meg tudtunk itt vásárolni. Textilpelenkától körömollóig minden megtalálható. Sőt textilpelenkát már több helyről is vásároltam, de minőségileg egyik se volt annyira jó mint ez.

2012. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!